کرمانشاه

اسامی برگزیدگان استانی جشنواره فجر تا فجر استان کرمانشاه اعلام شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمانشاه ، مسعود خزایی کارشناس فرهنگ، آموزش و پژوهش این ستاد در گفتگو با روابط عمومی از اعلام نتیجه استانی  جشنواره  فجر تا فجر خبر داد .

مسعود خزایی اظهار داشت: ستاد استان در راستای  انجام برنامه های فرهنگی و به منظور توسعه و ترویج و تعمیق فرهنگ نماز ازطریق برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری، این  ستاد اقدام به برگزاری جشنواره فجر تا فجر در محله استانی اقدام و نفرات برتر در بخش های مختلف انتخاب و تعیین شدند .

خزایی گفت: این جشنواره با محورها و موضوعات علمی و پژوهشی، فرهنگی هنری، ادبی و در دو مرحله کشوری و استانی و در  دوگروه بزرگسالان در رشته های فرهنگی و هنری و در قالب مقالات، کلیپ، طرح های گرافیکی پوستر، اینفو گرافی، کالیگرافی، سخن نگاشت و عکس نگاشت، عکس، خوشنویسی، سخت افزاری (دستی)  و در گروه دانش آموزی نیز در قالب پاکدست و نقاشی برگزارشد که پس از بررسی توسط هیات داوران نفرات برتر استانی  در دو گروه انتخاب و نتیجه نهایی آن اعلام گردید.

کارشناس ستاد استان ضمن تشکر از استقبال هم استانی های عزیز ابراز داشت: این ستاد در اسرع وقت ضمن تماس با برگزیدگان؛ به نحو شایسته از نفرات برتر تجلیل به عمل خواهد آورد.

نتیجه مسابفه :

اسامی برگزیدگان مسابقه استانی جشنواره فجر تا فجر کرمانشاه

تلفن تماس ستاد:    ۳۷۲۱۲۱۵۲

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا