اخباراصفهان

اجلاس سراسری نماز شهرستان فریدن برگزار شد

مدیر آموزش و پرورش فریدن: توسعه فرهنگ نماز بین مدارس و دانش آموزان از اهداف اجلاس نماز است.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، در اولین روز از اسفند ماه ۱۴۰۱، اجلاس سراسری نماز شهرستان فریدن با موضوع نماز، مدرسه، دانشگاه، خانواده و معلمان آینده با حضور محمد فصیحی مدیر آموزش و پرورش، حجت الاسلام والمسلمین اکبری دبیر ستاد اقامه نماز، امام جمعه شهر دامنه، اعضای شورای اداری شهرستان، معاونین مدیریت، کارشناسان اداری، مدیران و معاونین مدارس شهرستان، دانش آموزان مدارس آموزش و پرورش شهرستان فریدن در محل سالن ۱۷ شهریور داران برگزار شد.

محمد فصیحی مدیر آموزش و پرورش فریدن طی سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از حضور مدعوین و تبریک عید سعید مبعث پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله ) بیان داشت: مبنای خلقت جهان تربیت انسان است.

وی در اجلاس نماز شهرستان فریدن تلاوت آیات، تزکیه، تعلیم و حکمت را چهار نکته اساسی برای تربیت انسان دانست و از تربیت انسان‌ به عنوان مهمترین وظیفه ذاتی پیامبر نام برد.

مدیر آموزش و پرورش اجلاس نماز را یک رویداد بزرگ فرهنگی آموزش و پرورش دانست و از اهداف برگزاری این اجلاس توسعه فرهنگ نماز بین مدارس و دانش آموزان بیان داشت.

فصیحی خطاب به مدیران و معاونین و مسئولین گفت: امید داریم تمام دست اندرکاران تعلیم و تربیت جهت تحقق این هدف گام های مؤثر بردارند و در اقامه‌ این مهم فراتر از دستور العمل ها و بخشنامه ها عمل نمایند.

این مقام مسئول از مدیران و عوامل پرورشی خواست در مساجد حضور یابند و در کار تربیتی تداوم و زمان را در نظر بگیرند و با بیان اینکه اولیا جامعه ی هدف ما در آموزش و پرورش هستند از ایشان خواست در جلسات انجمن اولیا و مربیان با خانواده ها در خصوص برگزاری نماز گفتگو داشته باشند.

اجرای سرود دانش آموزان مدرسه هفت تیر، هم خوانی هنرآموزان هنرستان شهید مفتح داران، اجرای گروه تواشیح دانش آموزان دبیرستان امام خمینی (ره)، سخنرانی حجت الاسلام قربانیان، تجلیل از فعالین حوزه نماز از برنامه های اجرا شده در اجلاس سراسری نماز بود.

در حاشیه این مراسم از محمد مهدی احمدی مدیر اسبق آموزش و پرورش شهرستان فریدن به عنوان مهمان ویژه این برنامه تجلیل و به پاس زحمات ایشان در آموزش و پرورش شهرستان فریدن تقدیر شد.

اجلاس نماز شهرستان فریدن

اجلاس نماز شهرستان فریدن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا