اخبارگلستان

ضرورت تسهیل گری مدیران و ذیحسابان ادارات کل در جهت اجرای برنامه های مصوب ترویج نماز

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، در راستای پیگیری تحقق کامل برنامه های ابلاغی مدیر و کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد استان با روح الله صلبی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان و تعدادی از ذیحسابان آن اداره کل، در روز شنبه بیست و نهم مهرماه دیدار و گفتگو کرد.

این جلسه به منظور رایزنی جهت تسهیل در پرداخت هزینه های اجرای برنامه های مصوب ابلاغی ترویج و توسعه نماز در دستگاههای اجرایی استان تشکیل شد.

قاسم محمدی مدیر ستاد اقامه نماز استان با تاکید بر ضرورت حمایت همه جانبه از فعالیتهای نماز دستگاه های اجرایی، گفت: اجرای برنامه های مصوب ابلاغی نیازمند همکاری و مشارکت همه مسئولین در دستگاه ها است.

وی افزود: با توجه به اینکه نشر معارف نماز در جامعه وظیفه همه می باشد، باید ترتیبی اتخاذ شود این امر مهم با تسهیل گری از جانب مدیران و ذیحسابان ادارات کل در جهت اجرای برنامه های مصوب ترویج نماز صورت پذیرد.

مدیر ستاد اقامه نماز در پایان ضمن قدردانی از تلاشهای مدیر کل امور اقتصاد و دارایی در جهت ترویج معارف نماز، خواستار پیگیری امور مربوط به پرداخت هزینه های اجرای برنامه های مصوب ابلاغی ترویج و توسعه نماز شد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا