اخبارایلام

دبیر جدید ستاد اقامه نماز شهرستان چرداول منصوب شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ایلام، جلسه معارفه دبیر جدید ستاد اقامه نماز شهرستان چرداول با حضور علی محمدی فرماندار چرداول و فیض اله رضایتی مدیر ستاد اقامه نماز استان در روز سه شنبه پنجم دی ماه برگزار شد.

رضایتی در ابتدای آیین معارفه دبیر جدید ستاد اقامه نماز شهرستان چرداول، خدمت به نماز را یک افتخار دانست و گفت: اقامه نماز برای هر مؤمن یک وظیفه شرعی و عامل آرامش قلبی است و چه چیزی از این بهتر که انسان افتخار خدمت به این فریضه الهی را داشته باشد. امیدوارم به فضل خداوند متعال و همت مسئولین شهرستانی و اهتمام دبیر جدید این ستاد، بحث اقامه نماز در این شهرستان به بهترین نحو ممکن انجام پذیرد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان پیگیری برگزاری نماز جماعت در ادارات، مدارس و دانشگاه‌های شهرستان را پراهمیت دانست و بررسی وضعیت نمازخانه این اماکن را با همکاری فرماندار خواستار شد.

محمدی فرماندار چرداول در پایان آیین معارفه دبیر جدید ستاد اقامه نماز این شهرستان، با اعلام آمادگی جهت هرگونه همکاری با دبیر ستاد، نظارت و پیگیری اقامه نماز در ادارات شهرستان را موجب ایجاد جو معنوی در بین کارکنان عنوان کرد و بسترسازی جهت اقامه این فریضه الهی را با همکاری دستگاه‌های اجرایی لازم دانست.

در پایان با اهداء حکمی، همایون حیدری به عنوان دبیر جدید ستاد اقامه نماز شهرستان چرداول منصوب شد.

دبیر جدید ستاد اقامه نماز شهرستان چرداول منصوب شد دبیر جدید ستاد اقامه نماز شهرستان چرداول منصوب شد دبیر جدید ستاد اقامه نماز شهرستان چرداول منصوب شد دبیر جدید ستاد اقامه نماز شهرستان چرداول منصوب شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا