اخبارخراسان رضوی

دوره جدید آموزش تربیت مدرس نماز در مشهد آغاز شد

 اولین جلسه دوره آموزشی جدید جهت تربیت مدرس نماز در مرکز تخصصی نماز مشهد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، اولین جلسه دوره جدید آموزشی مرکز تخصصی نماز مشهد با حضور استاد حجت الاسلام و المسلمین وحیدی از اساتید مرکز تخصصی نماز قم روز پنجشنبه ۲۰ بهمن برگزار شد.

راستگو کارشناس آموزش مرکز تخصصی نماز مشهد گفت: دوره جدید تخصصی نماز با هدف تربیت مدرس و شناسایی افراد مستعد و توانمند جهت اعزام مدرس در استان خراسان رضوی و استان های هم جوار صورت می پذیرد و با فراخوان انجام شده، جمعی از ائمه جماعات ادارات، دبیران اقامه نماز دستگاههای اجرایی استان، اساتید حوزه و دانشگاه، مدرسین بنیاد مهدویت و روحانیون توانمند در شهرستان ها ثبت نام به عمل آمد که از این جمع ۴۶ نفر بصورت حضوری و وبیناری از اولین جلسه استفاده کردند.

وی در ادامه افزود: به جهت مشغله های کاری و اداری روحانیون این جلسات بصورت ماهانه یک یا دو جلسه خواهد بود و تعداد ۴۸ ساعت آموزشی برای این دوره جدید در نظر گرفته شده است.

کارشناس آموزش مرکز تخصصی نماز مشهد در بیان ویژگی های دوره جدید اظهار داشت: از مختصات این دوره آموزشی شناسایی افراد مستعد و توانمند دارای سطح تحصیلات بالا، بهره گیری از بهترین اساتید تخصصی نماز قم و مشهد، اجرای سرفصل های مهم معرفتی و مهارتی در حوزه نماز و بهره گیری از شرکت کنندگان در طول اجرای دوره به عنوان کارورزی خواهد بود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: بخاطر محدودیت های کرونایی دوره تخصصی نماز بصورت حضوری تعطیل شد و در برنامه ریزی سال ۱۴۰۲ اجرای دوره حضوری در برنامه های مرکز تخصصی نماز خواهد بود که از اوایل شهریور ماه آغاز خواهد شد.

دوره جدید آموزش تربیت مدرس نماز در مشهد آغاز شد دوره جدید آموزش تربیت مدرس نماز در مشهد آغاز شد دوره جدید آموزش تربیت مدرس نماز در مشهد آغاز شد

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا