اخبارفارس

نهمین اجلاس نماز استان فارس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در روز شنبه نوزدهم اسفند ماه، نهمین اجلاس نماز استان با حضور رضایی مشاور رئیس جمهور در امر نماز، ایمانیه استاندار فارس، ذوالانوار مدیر ستاد اقامه نماز، نمایندگان مردم استان فارس در مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی، مدیران کل ادارت، فرمانداران استان، جامعه فرهنگیان و اقشار مختلف مردم در محل سالن سعدی دانشگاه فرهنگیان برگزار شد.

رضایی در نهمین اجلاس نماز استان از اقدام شایسته و خوب فارس در افتتاح و بهره برداری از سامانه مردم‌ رسی (از نمازخانه بگو) تشکر کرد و این اقدام شایسته ستاد اقامه نماز را نشانه اهمیت مسئولین، خاصه استاندار فارس دانست.

استاندار فارس از معاون توسعه خواست تا نسبت به راه اندازی سامانه‌ای برای خدمت به نماز اقدام کند و ستاد اقامه نماز فارس نیز وظایف و اقدامات دستگاه ها را به صورت دقیق احصا و سپس ارزیابی کند.

نهمین اجلاس نماز فارس

استاندار فارس با بیان اینکه، اگر راهکاری برای مشکلات می‌جویم عقل ایجاب می کند که به پیشگیری بیندیشیم و چه راه حلی قوی‌تر، وسیع تر و عمیقتر از نماز وجود دارد، ادامه داد: اقرار کنیم آنچه شایسته نماز بود بجا نیاوردیم، اما جای بازگشت وجود دارد تا از این کم توجهی توبه کنیم.آ و آماده ام تا زمینه اجرای هر روشی که پیشنهاد شود را فراهم کنیم.
ذوالنوار مدیر ستاد اقامه نماز استان فارس در این اجلاس گفت: از ۲۳ دستگاه اجرایی استان فارس که در ارزیابی عملکرد، حائز رتبه شایسته تقدیر شدند و همچنین ۱۵ نفر از اقشار مختلف شامل پاکبان، کارمند، مدیر، دانش آموز و … نیز تجلیل شد.
نهمین اجلاس نماز فارس نهمین اجلاس نماز فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا