اخبارمدیریت روابط عمومی و اطلاع رسانیمعاونت فرهنگ، آموزش و پژوهش

مشارکت ستاد اقامه نماز در برگزاری «دوازدهمین دوره جشنواره کتابخانه رضوی»

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز، جلسه هماهنگی برگزاری «دوازدهمین دوره جشنواره کتابخانه رضوی» با نهاد کتابخانه های عمومی با حضور منصور سرگزی معاون فرهنگ؛ آموزش و پژوهش، حامد صالحی مدیر روابط عمومی ستاد اقامه نماز، متوسلی مدیرعامل انتشارات ستاد اقامه نماز، مدیرکل توسعه و مشارکت های مردمی و مدیر کل ترویج کتابخوانی و امور فرهنگی نهاد کتابخانه های عمومی کشور صبح روز یکشنبه ۱۰ اردیبهشت در دفتر معاونت فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز برگزار شد.

در این جلسه ضمن هماهنگی جهت مشارکت ستاد اقامه نماز در برگزاری «دوازدهمین دوره جشنواره کتابخانه رضوی»، همکاری در برگزاری مسابقات کتابخوانی و تولید کتاب های صوتی در دستور کار قرار گرفت.

برگزاری جلسات نقد کتاب، رونمایی از کتاب، استفاده از ظرفیت یاوران نماز، تجهیز کتابخانه های عمومی کشور به کتاب های نماز از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه بود.

در پایان جلسه در خصوص برگزاری جشنواره های مشترک، استفاده از ظرفیت رادیو نماز در معرفی کتاب ها و انعقاد تفاهم نامه همکاری فی مابین ستاد و نهاد بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

جشنواره کتابخوانی رضوی در دوره های قبل با شرکت بیش از ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر و مشارکت قریب به ۱۵۰۰ دستگاه توانسته است به یکی از بزرگترین رویدادهای فرهنگی و کتابخوانی در کشور مبدل گردد.

محور جشنواره دوازدهم با معرفی ۹ کتاب به عنوان منبع مسابقه برگزار می گردد که علاقه مندان می توانند بر اساس شرایط سنی(کودک، نوجوان، جوان و بزرگسال) در دو قالب کتابخوانی و هنری و به صورت فردی، گروهی و خانوادگی در قالب‌های متنوع حسب رده سنی، از ۲۳ بهمن تا یکم تیر ۱۴۰۲ در این جشنواره شرکت کنند.

لینک جشنواره به آدرس Razavi.samakpl.ir می باشد.

مشارکت ستاد اقامه نماز در برگزاری «دوازدهمین دوره جشنواره کتابخانه رضوی» مشارکت ستاد اقامه نماز در برگزاری «دوازدهمین دوره جشنواره کتابخانه رضوی» مشارکت ستاد اقامه نماز در برگزاری «دوازدهمین دوره جشنواره کتابخانه رضوی» مشارکت ستاد اقامه نماز در برگزاری «دوازدهمین دوره جشنواره کتابخانه رضوی» مشارکت ستاد اقامه نماز در برگزاری «دوازدهمین دوره جشنواره کتابخانه رضوی» مشارکت ستاد اقامه نماز در برگزاری «دوازدهمین دوره جشنواره کتابخانه رضوی» مشارکت ستاد اقامه نماز در برگزاری «دوازدهمین دوره جشنواره کتابخانه رضوی»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا