فارس

مکان ساخت مسجد حضرت خدیجه(س) در آزادراه شیراز اصفهان جانمایی شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در روز شنبه هجدهم تیر ماه، مکان ساخت مسجد حضرت خدیجه (س) در آزادراه شیراز اصفهان با حضور سید حسین ذوالانوار مدیر ستاد اقامه نماز استان فارس و ولی پور دبیر اقامه نماز شهرستان آباده در محدوده شهرستان آباده جانمایی شد.

سید حسین ذوالانوار مدیر ستاد اقامه نماز استان فارس در پی افتتاح آزادراه شیراز اصفهان و لزوم ساخت مسجد و خدمات رسانی به مسافران به اتفاق همکاران خود از آزادراه بازدید و مکان ساخت مسجد را مشخص کرد.

این زمین به مساحت ۲۰۰۰ متر مربع توسط سرپوش خیر مسجد ساز ساکن شهرستان آباده جهت ساخت مسجد اهدا شد.

ذوالانوار ضمن تشکر از عمل نیک و کار با ارزش این خیر گفت: به امید خدا و با همکاری مجمع خیرین مسجد ساز و مسئولین و مدیران ارشد استان به زودی عملیات ساخت این مسجد آغاز می‌شود. مسیر ۳۶۰ کیلومتری آزادراه شیراز اصفهان یک مسیر بسیار مهم با حمل تردد بالا می‌باشد که لزوم ساخت مسجد در آن بسیار حائز اهمیت است.

در پایان ولی پور دبیر اقامه نماز شهرستان آباده گفت: از توانمندی و ظرفیت موجود در شهرستان آباده در ساخت و راه اندازی این مسجد بهره خواهیم برد.

خاطرنشان می‌شود با همکاری ستاد اقامه نماز شهرستان آباده این مسجد در محدوده این شهرستان جانمایی و به ستاد اقامه نماز استان فارس معرفی شده است.

مکان ساخت مسجد فارس مکان ساخت مسجد فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا