خوزستان

جلسه برنامه ریزی دهه مبارک فجر در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خوزستان، جلسه ای با عنوان برنامه ریزی دهه مبارک فجر اسلامی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با حضور مدیر ستاد اقامه نماز خوزستان در روز سه شنبه ۴ بهمن ماه برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز در این جلسه گفت: د‍ر جلسه برنامه ریزی دهه  مبارک فجر اسلامی برادران و خواهران عزیز مشکلات و موانع کار را بیان کردند که قابل تقدیر است. نکته ای که ضرورتاً باید عرض کنم این است که دولت و دشمن همه اقرار دارند که ایران اسلامی کاملاً مستقل می باشد و هیچ وابستگی به غیر ندارد. از آنجایی که استکبار جهانی حضور ایران را خاری در چشم خود میداند که نهایت تلاش و تدبیر خود را صرف آن کرده اند، که با دسایس خود حرکت و تأثیر انقلاب در خارج از کشور را کم نشان دهند و به همین علت از طریق فضای مجازی و ایستگاه های ماهواره ای خود استفاده کنند تا مردم کشور ما را بدبین نمایند که البته هدف اصلی آنها این است که مردم سایر کشور ها به خصوص جهان اسلام را بدبین کنند.

برنامه ریزی دهه ی مبارک فجر اسلامی

وی افزود: استعمارگران به شدت ضعف های احتمالی ایران را بزرگ و موفقیت ما را کوچک مطرح جلوه میدهند تا مثلاً مردم عربستان، امارات، بحرین و … همچنان زیر نفوذ اجانب آمریکایی و اروپایی باشند. تأسف بیشتر اینکه با تشدید کار تبلیغاتی بخشی از هوطنان هم تحت تأثیر آنها قرار گرفته اند که انشالله این پایدار نخواهد بود و می طلبد ما در انعکاس موفقیت های بیشتر کشور عزیزمان هر چه بیشتر کار کنیم.

در ادامه جلسه دکتر امیری مسئول کانون های امور مساجد گفت: جامعه هدف بسیار مهم است، به طوری که خیلی از مسائل اجتماعی بدون بازده به دلیل دسته بندی ضعیف وگزاری کار های اجرایی و موازی کاری می باشد.به عنوان مثال کاری که صدا و سیما انجام میدهد را حوزه هنری نیز انجام می دهد که این موازی کاری به مسائل اجتماعی کشور ضرر وارد میکند.

بلادیان در پایان جلسه گفت: من این گونه جلسات را مثبت میدانم،  همچنین مصوبات جلسه برگزار شده انشالله به زودی اعلام می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا