اخبارتهران

جلسه رابطین نماز ادارات شهرستان قدس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، جلسه رابطین نماز ادارات شهرستان قدس با حضور احمدی دبیر اقامه نماز شهرستان، محمد جانی معاون برنامه ریزی و امورعمرانی فرمانداری، نماینده امام جمعه و رابطین نماز ادارات شهرستان در تاریخ بیست و چهارم مرداد ماه  درسالن جلسات شهید شاه بوداغیان فرمانداری برگزار شد.

در ابتدای جلسه دبیر اقامه نماز شهرستان قدس گزارشی از فعالیت های اقامه نماز شهرستان قدس را تشریح کرد.

وی گفت: ازجمله کارهای انجام شده در شهرستان در ارتباط با ترویج فرهنگ نماز، همایش هیئت های مذهبی باعنوان جهاد تبیین، فضا سازی محیطی شامل، دیوار نویسی و نصب بنر  با موضوع نمار درسطح شهرستان، برگزاری جشن تکلیف ٢۵٠٠ نفر از  دانش آموزان پسر درمصلی نمازجمعه شهرقدس، برگزاری گفتمان های دانش آموزی با موضوع نماز درمدارس، فعالیت گروه ترویج فرهنگ نماز شهرستان قدس در فضای مجازی از جمله گوشه ای از  فعالیت هایی است که در شهرستان قدس انجام شده است.

وی در ادامه بیان کرد: برنامه های دهه فرهنگ ترویج معارف نماز و جشنواره سراسری ادبی و هنری نماز با عنوان فجر تا فجر در سطح شهرستان پیگیری و در حال برگزاری می باشد.

احمدی در ارتباط با نماز جماعت در ادارات گفت: از رابطین نماز ادارات خواسته شده تا با جدیت بیشتر مصوبات جلسات را در ارتباط با ترویج فرهنگ نماز پیگیری و نماز اول وقت در ادارات به موقع  برگزار شود.

در ادامه معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان قدس گفت: همکاری با ستاد اقامه نماز شهرستان در اجرای برنامه‌های ترویج فرهنگ نماز از اولویت های شهرستان می باشد.

در پایان جلسه  شرکت کنندگان نظرات و پیشنهادات خود را در ارتباط با ترویج فرهنگ نماز مطرح کردند.

جلسه رابطین نماز ادارات شهرستان قدسجلسه رابطین نماز ادارات شهرستان قدسجلسه رابطین نماز ادارات شهرستان قدس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا