اخبارخراسان رضوی

شورای اقامه نماز مغز متفکر اخلاق در شهرداری مشهد است

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، رییس کمیسیون، فرهنگی، اجتماعی، گردشگری و زیارت شورای اسلامی شهر مشهد با قدردانی از اقدامات انجام شده در حوزه نماز گفت: شورای اقامه نماز مغز متفکر اخلاق در شهرداری مشهد است.

حجت الاسلام و المسلمین منصوریان در نشست با اعضای دبیرخانه شورای اقامه نماز شهرداری که با حضور حجت الاسلام مقامی مشاور شهردار در امور روحانیت پنج شنبه هجدهم آبان ماه برگزار شد افزود: باتوجه به اقامه نماز جماعت توسط شمار زیادی از روحانیت معظم در ابرسازمان شهرداری مشهد باید علاوه براین خدمت، باتوجه به شناسایی ظرفیت ها و توانمندی های گوناگون این عزیزان کارکردهای دیگری در موضوعات فرهنگی اجتماعی آموزشی تربیتی و… نیز متناسب با نیازهای کارکنان شهرداری و براساس اولویت تعریف شود.

وی اضافه کرد: براساس گزارش ها، خوشبختانه شهرداری رضایتمندی نسبتا خوبی از سایر ارگان ها از امورات مربوط به اقامه نماز دارد.

منضوریان با تاکید بر لزوم ارائه آموزش های متنوع از سوی شورای اقامه نماز و متقابلا مطالبه ارتقای سطح خدمات کمی و کیفی برای کارکنان مجموعه شهرداری، اظهار کرد: اخلاق را باید به عنوان محور همه برنامه ها و فعالیت های اقامه نماز ابرسازمان شهرداری مشهد به شکل ویژه توجه کرد.

منبع: روزنامه شهرآرا

 

شورای اقامه نماز مغر متفکر اخلاق در شهرداری مشهد است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا