همدان

شورای اقامه نماز اداره کل دامپزشکی استان همدان برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان همدان، جلسه شورای اقامه نماز اداره کل دامپزشکی استان همدان با حضور محمود رضا رسولی مدیر کل دامپزشکی استان، حجت الاسلام والمسلمین شاکری کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان همدان، حجت الاسلام رسولی دبیر اقامه نماز اداره کل دامپزشکی و دیگر کارکنان این اداره روز سه شنبه ۴ بهمن در سالن جلسات این اداره برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام شاکری کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان همدان توضیحاتی در خصوص ادارات استان که اطلاعات و گزارش برنامه‌های توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز خود را در سامانه سجاده بارگذاری نموده اند ارائه داد و در مورد نحوه نظارت و بررسی مستندات ادارات شهرستان ها در سامانه سجاده همچنین همکاری با ائمه جماعت در زمان اقامه نماز در ادارات مطالبی را بیان کرد.

کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان همدان افزود: با توجه به هم زمان شدن برگزاری جشنواره سراسری «فجر تا فجر» با تجلیل از برگزیدگان اجلاس استانی نماز، در تلاش هستیم اختتامیه این دو مراسم هم زمان بایکدیگر برگزار شود.

در ادامه محمود رضا رسولی مدیرکل دامپزشکی استان همدان با بیان اهمیت نماز در اجتماع، بیان کرد: باید به فریضه نماز به عنوان ستون دین در جامعه توجه داشت چراکه نماز پشتوانه ای مستحکم و ذخیره ای تمام‌ نشدنی برای مقابله با شیطان نفس بوده و انسان همیشه محتاج نماز است. وی افزود: باید اقامه نماز در تمامی زندگی شخصی و اجتماعی انسان نمود پیدا کند و بازدارنده آسیب‌های اجتماعی باشد.

در پایان این جلسه از فعالیت های مدیرکل و دبیر اقامه نماز دامپزشکی استان همدان در حوزه توسعه و ترویج فرهنگ نماز تقدیر بعمل آمد.

تقدیر از مدیر کل دامپزشکیتقدیر از دبیر اقامه نماز دامپزشکی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا