اخبارچهارمحال و بختیاری

نمازخانه بین‌راهی روستای سوادجان شهرستان سامان تعمیر و تجهیز می‌شود

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، حجت السلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان و همراه علی یار خدادادی کارشناس نظارت و ارزیابی، روز دوشنبه، هفتم خردادماه، جهت پیگیری تعمیر و تجهیز نمازخانه بین راهی روستای سودجان، با جیلان مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان دیدار و گفتگو کردند.

حجت السلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تاکید بر تعمیر و جهیز کردن نمازخانه بین راهی و سرویس بهداشتی روستای سوادجان گفت: نمازخانه بین راهی سوادجان از امکانات و تجهیزات مناسبی برخوردار نیست، در همین جهت از ادراه کل میراث فرهنگی استان انتظار می رود که با همکاری بخشداری هوره، نسبت به تعمیر و تجهیز این نمازخانه تلاش کنند.

وی افزود: در خواست های زیادی از طرف ساکنان و مسافران جهت راه اندازی این نمازخانه داشته ایم، که باید هرچه سریع تر نمازخانه سوادجان راه اندازی شود.

در ادامه جیلان مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گفت: پیگیری های لازم جهت تعمیر و تجهیز نمازخانه سوادجان بخش هوره صورت گرفته است و تا پایان هفته جاری، اعتبار کافی جهت تعمیر نمازخانه در اختیار بخشداری هوره قرار خواهد گرفت.

شایان ذکر است در پایان جلسه به صورت وبینار با بخشدار هوره، هماهنگی های لازم جهت تعمیر نمازخانه روستای سوادجان انجام شد.

نمازخانه بین‌راهی روستای سوادجان شهرستان سامان تعمیر و تجهیز می‌شود

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا