اخبارقزوین

از مساجد و نمازخانه‌ محورهای مواصلاتی استان قزوین بازدید شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان قزوین، در مورخه ششم دی‌ماه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد زاده کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان از نمازخانه‌های در حال احداث در مسیر آزادراه قزوین – رشت و بین‌راهی مسیر آزادراه قزوین – زنجان بازدید کرد.

کارشناس نظارت و ارزیابی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات اداره‌کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در این رابطه گفت: با توجه این‌که در این مسیر آزادراه قزوین به رشت نمازخانه‌ای در حال حاضر وجود ندارد، احداث این نمازخانه و سرویس بهداشتی در این مسیر بسیار پراهمیت و ضروری و نیاز مسافرین می‌باشد.

محمد زاده تأکید به تسریع جهت روند آماده‌سازی نمازخانه احداثی گفت: این نمازخانه علاوه بر دارا بودن وضوخانه و سرویس بهداشتی‌های مجزایی برای آقایان و بانوان که هرکدام بر سه چشمه می‌باشد و همچنین برای رفاه حال معلولین نیز در این خصوص در نظر گرفته‌شده است.

در راستای ساماندهی و بهبود وضعیت نمازخانه‌های بین‌راهی در استان بازدید به‌صورت مشترک با حضور محمد زاده کارشناس نظارت و ارزیابی و دبیر اقامه نماز اداره کل راهداری استان صورت گرفت.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد زاده کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات متولیان عنوان کرد: در این فصل امکانات ازجمله سیستم گرمایشی روشنایی نمازخانه و تأمین آب و داشتن مطلوب اشاره کرد و همچنین داشتن جامهری و مهرهای سالم و تمیز و کتب ادعیه که از ضرورت‌های نمازخانه‌های بین‌راهی می‌باشد.

محمد زاده تذکرات لازم برای رفع نواقص و ارائه خدمات بهتر به مسافرین را متذکر شد.

از نمازخانه‌های محورهای مواصلاتی قزوین بازدید شد از نمازخانه‌های محورهای مواصلاتی قزوین بازدید شد از نمازخانه‌های محورهای مواصلاتی قزوین بازدید شد از نمازخانه‌های محورهای مواصلاتی قزوین بازدید شد از نمازخانه‌های محورهای مواصلاتی قزوین بازدید شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا