اخبارکردستان

بازدید از نمازخانه های راه های مواصلاتی کردستان

مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان: با توجه به اینکه استان کردستان میزبان میهمانان نوروزی خواهد بود، ما باید از هر نظر آمادگی پذیرایی لازم از میهمانان عزیز داشته باشیم و مخصوصا در جهت تعمیر، تجهیز و تمیز کردن نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی اقدام کینم. 

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، نوزدهم اسفند در اجرای برنامه سفر ایمن و به منظور نظارت بر نمازخانه های راه های مواصلاتی استان، عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان از نمازخانه های مسیر سنندج به کرمانشاه در حوزه استان کردستان بازدید بعمل آورد.

در این بازدید که کارشناس فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز استان مدیر ستاد را همراهی می کرد از نمازخانه جایگاه عرضه سوخت، نمازخانه ورودی شهر کامیاران و همچنین چند راهدارخانه بازدید بعمل آوردند.

عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان ضمن تشکر از زحمات مسئولین امر، درخصوص حداقل امکاناتی که باید در نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی وجود داشته باشد توضیحاتی داد.

وی در بعضی از نمازخانه ها که مشکلاتی وجود داشت تذکرات لازم ارائه کرد و گفت: با توجه به اینکه استان کردستان میزبان میهمانان نوروزی خواهد بود، ما باید از هر نظر آمادگی پذیرایی لازم از میهمانان عزیز داشته باشیم و مخصوصا در جهت تعمیر، تجهیز و تمیز کردن نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی اقدام کینم.

بازدید از نمازخانه های راه های مواصلاتی کردستانبازدید از نمازخانه های راه های مواصلاتی کردستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا