اخبارخراسان رضوی

اجلاسیه نماز شهرستان بجستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، مدیر ستاد اقامه نماز استان در سفر به شهر بجستان در اختتامیه اجلاس نماز و آموزش و پرورش که با حضور تعدادی از مدیران، مربیان و دانش آموزان نماز یاور دوشنبه ۱۵ اسفندماه تشکیل شده بود شرکت کرد.

در این جلسه ابتدا مدیر آموزش و پرورش بجستان گزارشی از اقدامات انجام گرفته شده در حوزه نماز در شهرستان را ارائه کرد و یادآور شد: در مدارس بجستان نماز جماعت با حضور طلاب و مربیان پرورشی برگزار می شود.

وی ادامه داد: مکان هایی مناسبی برای اقامه نماز وجود دارد و این شهرستان به دلیل زیرساخت های خوب معنوی در مسئله نماز موفق است.

سپس حجت الاسلام و المسلمین سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی در سخنانی ضمن تشکر از مدیریت و همه همکاران اظهار کرد: معلمان، مدیران و طلاب طرح امین باید تلاش کنیم براساس رهنمودهای مقام معظم رهبری به گفتمان های دانش آموزی توجه بیشتری شود و پاسخ های که از اصول تعلیم و تربیت تبعیت می کند را ارائه هیم.

وی ادامه داد: حال که برای طلاب توفیق حاصل شده که با طرح امین، هجرت و… در مدارس حضور پیدا کنند باید در قالب گروه هایی حتی محدود سیر مطالعاتی گفتمان های دینی و نشست هایی که بتوانیم سوالات نسل نو را مباحثه و تبادل نظر کنیم و بتوان با انتخاب بهترین پاسخ ها برای سوالات دانش آموزان در مدارس حاضر شویم.

سبحانی نیا اظهار کرد: اگر کلام اغنا کننده باشد روش براساس روحیات نوجوان و جوان انجام گیرد یقینا پذیرایی بیشتری خواهد داشت.

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی در پایان خاطر نشان کرد: ستاد اقامه نماز می تواند به شکل حضوری و غیرحضوری یک ارتباط دائمی با شهرستان داشته باشد و از حضور اساتید و محتواهای مرکز تخصصی مشهد برای این امر استفاده شود.

اجلاسیه نماز شهرستان بجستان برگزار شد اجلاسیه نماز شهرستان بجستان برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا