آذربایجان شرقیاخبار

نشست نمازی در شهرستان خدا آفرین برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، نشست نمازی با حضور حجت الاسلام ضیایی امام جمعه شهرستان خدا آفرین، در مصلی شهرستان خدا آفرین، روز دوشنبه بیست پنجم اردیبهشت ماه برگزار شد.

عبدزاده دبیر نماز شهرستان خدا آفرین در گفتگو با روابط عمومی ستاد اقامه نماز، گفت: برنامه ای تحت عنوان دوشنبه های دانش آموزی در شهرستان خدا آفرین برگزار می شود، که از امام جمعه محترم خواسته شده هر هفته میزبان دانش آموزان مدارس شهرستان باشند تا دانش آموزان از بیاناتشان بهرمند شودند.

در این نشست حجت الاسلام ضیائی ضمن عرض خیر مقدم به دانش آموزان و مربیان حاضر در جلسه و تشکر از دبیر فعال نماز، با اشاره به آیه ۱۴ سوره طه، گفت: نماز یکی از مهمترین و کاربردی ترین واجبات خداست، چرا که خداوند متعال خیلی تاکید کردند، وقتی ما به اسرار نماز توجه می کنیم، اول خدا می فرماید یک منادی مردم را بسوی نماز ندا دهد بعد باید وضو بگیرید و بعد با خشوع و خضوع با احکام خاصی رو به قبله بایستید و نماز را بجا بیاورید، فقط برای یاد کردن من (خدا)، چرا؟ چون در میان این همه گرفتاری های دنیا فقط یاد خداست که به انسان آرامش می دهد، نه چیز دیگر.

وی در ادامه افزود: برای موفقیت خود برنامه داشته باشید ولی چنان برنامه ریزی کنید که با برنامه خدا تداخل نداشته باشد، اگر تداخل کرد برنامه خدا را اولویت دهید، در این صورت کم و کاستی های برنامه های خودتون جبران خواهد شد، یکی از برنامه های مهم خدا برای بندگان نماز اول وقت است، به اندازه ای که به نمازتان ارزش و اهمیت می دهید، به همان اندازه در کارهایتان موفق خواهید شد.

در پایان دانش آموزان نماز ظهر و عصر را به امامت امام جمعه اقامه کردند.

نشست نمازی شهرستان خدا آفرین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا