آذربایجان شرقیاخبار

دیدار دبیر نماز شهرستان هوراند با مدیر ستاد اقامه نماز آذربایجان شرقی

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، دیدار حجت الاسلام فرخ پور دبیر نماز شهرستان هوراند با حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز و تفسیر استان، روز شنبه پانزدهم مهرماه در ستاد اقامه نماز استان انجام شد.

حجت الاسلام آقاجانی ضمن توفیق دانستن خدمت به نماز، گفت: باید خدا را شاکر باشیم که توفیق خدمت به بهترین عبادت خود را نصیب فرموده ولی باید توجه داشته باشیم که در این راه کوتاهی نکنیم، که این کوتاهی و سستی در امر نماز است، که مورد مذمت اهل بیت علیهم السلام است.

وی با تاکید بر نظارت و سرکشی به ادارات و نمازخانه های بین راهی، افزود: بصورت منظم از نماز خانه های بین راهی و ادارات بازدید شود و اداراتی که بیش از ده نفر کارمند دارد نماز جماعت برگزار کنید، نمازخانه هایی که نواقص یا کمبودی دارند بررسی کنید درصورت عدم توانایی بر رفع آن مراتب را جهت اقدام ستاد اقامه نماز استان اطلاع دهید.

حجت الاسلام فرخ پور با ارائه گزارشی از نماز خانه های بین راهی محور تبریز _ هوراند، نماز های جماعت شهرستان و ادارات، گفت: با حمایت های ستاد نماز های جماعت در ادارات و مساجد شهرستان برگزار می شود، پاره ای مشکلات هم هست که قابل حل و فصل می باشد، و برای نشست های نمازی در مدارس هم برنامه ویژه ای داریم که ان شاءالله عملیاتی می کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا