اخبار

قدردانی رییس جمهور از وزیر و کارکنان وزارت کشور

"اقامه نماز"، "اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت" و "ثبت احوال" سه موضوعی است که وزارت کشور موفق به کسب رتبه برتر و دریافت تندیس و لوح دستگاه برگزیده شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز، رییس جمهوری اسلامی ایران در نامه ای از مساعی دکتر احمد وحیدی و تمامی مدیران و کارکنان وزارت کشور در رابطه با جشنواره شهید رجایی امسال قدردانی کرد.

در این نامه خطاب به وزیر کشور آمده است: پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، میراث ماندگار امام راحل عظیم الشان و شهدای والامقام، مرهون کار، تلاش و مجاهدت خدمت گزاران صدیق است که با پشتکار و نیت خالصانه، توان فکری و عملی خود را در این راه به خدمت گرفته اند.

این نامه می افزاید: اکنون که در دومین سال دولت مردمی با همت والا و تلاش مجدانه دراعتلای ایران اسلامی، تحقق سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری مدظله العالی و اجرای برنامه های دولت موفق به کسب رتبه برتر در موضوع ” اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت ” و موضوع ” اقامه نماز” در هجدهمین جشنواره شهید رجایی سال ۱۴۰۲ شده اید، از مساعی ارزنده جناب عالی و تمامی مدیران و کارکنان خدوم آن دستگاه ، صمیمانه قدردانی می نمایم.

در نامه آیت الله رییسی خطاب به وزیر کشور آمده است: توفیق روزافزون شما و همه خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در سایه عنایات حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا له الفدا از خداوند تبارک و تعالی خواستارم.

در جریان معرفی دستگاه های برگزیده هجدهمین جشنواره شهید رجایی در سال جاری، وزارت کشور در سه موضوع موفق به دریافت تندیس و لوح دستگاه برگزیده از جانب رییس جمهوری شد.

 “اقامه نماز”، “اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت” و “ثبت احوال”  سه موضوعی است که وزارت کشور موفق به کسب رتبه برتر و دریافت تندیس و لوح دستگاه برگزیده شد.

دستگاه‌های برتر در هجدهمین جشنواره شهید رجایی بر اساس نتایج ارزیابی‌های سازمان اداری و استخدامی کشور از عملکرد سال ۱۴۰۱ دستگاه‌های اجرایی کشور مشخص شدند.

مراسم اختتامیه هجدهمین جشنواره شهید رجایی در سومین روز از هفته دولت و با سخنرانی ربیس جمهوری اسلامی ایران در سالن اجلاس سران برگزار شد.

منبع: وزارت کشور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا