اخبارسمنان

حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان در برنامه تلویزیونی«یه صبح تازه»

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان، در صبحگاه بیست و سوم مرداد ماه، حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین، مدیر ستاد اقامه نماز به مناسبت دهه ترویج نماز در برنامه تلویزیونی “یه صبح تازه” حضور پیدا کرد. 

شمس الدین در این برنامه با توجه به اهمیت دهه ترویج نماز، به تشریح برنامه های ستاد در این دهه پرداخت و آحاد مردم را به شرکت در این برنامه ها و نکوداشت این دهه دعوت کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان در این برنامه بیان کرد: همانطور از همه مردم خواستار اهتمام نسبت به این دهه هستیم، دستورالعمل اجرایی دهه فرهنگی ترویج معارف نماز به ادارات ابلاغ شده است و از مدیران خواسته شده تا در برگزاری برنامه‌های این دهه اهتمام ورزند.

وی همچنین افزود: ستاد اقامه نماز، امسال با همت حجت الاسلام قرائتی وارد سی و دومین سال حیات خود شده است و امیدواریم بتوانیم با همکاری خود در زمینه فرهنگ سازی نماز قدردان این موهبت باشیم.

مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان به مناسبت دهه ترویج نماز در برنامه تلویزیونی استانی یه صبح تازه حضور یافت مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان به مناسبت دهه ترویج نماز در برنامه تلویزیونی استانی یه صبح تازه حضور یافت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا