اخبارهمدان

نشست فصلی ائمه جماعات دستگاه های اجرایی استان همدان برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان همدان، نشست فصلی ائمه جماعات دستگاه های اجرایی استان همدان با حضور محمد علی گرزین مدیرعامل شرکت مخابرات استان همدان، حجت الاسلام شاکری کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان، حجت الاسلام تمیمی کارشناس فرهنگی و آموزشی ستاد اقامه نماز و دیگر مدعوین روز چهارشنبه ۱۹ بهمن در سالن جلسات شرکت مخابرات استان همدان برگزار گردید.

در ابتدای این نشست محمد علی گرزین مدیر عامل شرکت مخابرات استان ضمن تبریک ایام دهه فجر انقلاب اسلامی، بیان کرد: حضور مسئولین و مدیران در نماز جماعت نقاط قوتی برای رونق بخشی نماز در ادارات است و باید نسبت به توسعه ترویج نماز و حضور کارکنان در نماز جماعت اقدامات لازم اندیشه شود. وی افزود: باید به فریضه نماز به عنوان ستون دین در جامعه توجه داشت چرا که نماز پشتوانه ای مستحکم و ذخیره ای تمام‌ نشدنی برای مقابله با شیطان نفس بوده و انسان همیشه محتاج نماز است.

در ادامه این نشست حجت الاسلام تمیمی ضمن تشریح فعالیت های فرهنگی و آموزشی ستاد اقامه نماز استان همدان در سال جاری، بیان کرد: نشست‌های نمازی برای اولیای دانش‌آموزان در مدارس با اعلام آمادگی مدیران مدارس برگزار می‌شود که در این نشست‌ها به موضوع شیوه‌‌های دعوت فرزندان به نماز و مشکلات آنها در توجه به نماز پرداخته می‌شود.

کارشناس فرهنگی و آموزشی ستاد اقامه نماز استان همدان، تصریح کرد: از اوایل سال جاری تاکنون دو مسابقه کتابخوانی برگزار شده است و در ماه آینده هم مسابقه ای با موضوع نماز در سیره حضرت زهرا(س) برگزار خواهد شد که علاقمندان جهت شرکت در این مسابقه می توانند تا پنجم اسفند با مراجعه به سایت ستاد اقامه نماز کشور و دریافت فایل فشرده این کتاب در این مسابقه ثبت نام نمایند.

در پایان این نشست جهت پیشبرد هرچه بهتر نشست های ائمه جماعات تریبون در اختیار تعدادی ائمه منتخب قرار گرفت تا در مورد الگوهای خود در دستگاه مورد نظر به صحبت و گفتگو بپردازند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا