اخبارخراسان شمالیمدیریت روابط عمومی و اطلاع رسانیمعاونت فرهنگ، آموزش و پژوهش

برپایی نماز جماعت در مدارس قابل تقدیر است

معاون فرهنگ و آموزش و مدیر روابط عمومی ستاد اقامه نماز کشور با نماینده ولی فقیه استان خراسان شمالی دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، صبح روز بیست و هفتم آذرماه منصور سرگزی معاونت فرهنگ، اموزش و پژوهش و حامد صالحی مدیرکل روابط عمومی ستاد اقامه نماز کشور به همراه مدیر ستاد اقامه نماز استان با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه مرکز استان ضمن ابلاغ سلام ریاست و قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور به حجت الاسلام والمسلمین نوری، از حمایت‌ها و همراهی های وی از فعالیت های ستاد اقامه نماز استان تقدیر کردند.

در ابتدای این دیدار در تماسی تلفنی که با حجت الاسلام والمسلمین قرائتی ریاست ستاد اقامه نماز کشور صورت گرفت، وی خطاب به حجت الاسلام نوری اوضاع اقامه نماز در مدارس آموزش و پرورش را نیازمند پیگیری جدی دانست و اظهار داشت: باید بیشترین همت خویش را برای توسعه و ترویج اقامه نماز در مدارس قرار داده و از مسئولان آموزش و پرورش استان نیز ارتقا و تقویت اقامه نماز مدارس را مطالبه نمایید.

منصور سرگزی معاونت فرهنگ و آموزش ستاد اقامه نماز کشور در ادامه به پیگیری های صورت گرفته توسط مدیر ستاد اقامه نماز استان در خصوص نماز مدارس اشاره کرد و افزود: اولویت اول برنامه های ستاد اقامه نماز رونق بخشی به نماز مدارس است که ستاد استان نیز با بازدیدهای میدانی و برگزاری برنامه های فرهنگی و آموزشی در راستای تحقق این موضوع مهم گام برمی دارد.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه مرکز استان در ادامه با اشاره به فعالیت های نمازی ستاد استان، گفت: فعالیت ها و اقدامات ستاد اقامه نماز استان در خصوص برپایی نماز جماعت در مدارس و خوابگاه های مدارس شبانه روزی، پیگیری وضعیت اقامه نماز در دستگاه های اجرایی و سایر برنامه های فرهنگی و آموزشی اثر گذار در حوزه نماز قابل تقدیر است.

حجت الاسلام والمسلمین نوری در پایان گفت: با توجه به همت مسئولین استان و مجموعه های فرهنگی، خراسان شمالی آمادگی میزبانی از اجلاس سراسری را در سال آینده دارد.

در پایان این دیدار معاونت فرهنگ و آموزش ستاد اقامه نماز کشور با اهدای تفسیر قرآن حجت الاسلام والمسلمین قرائتی از زحمات و خدمات حجت الاسلام والمسلمین نوری نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی در راستای توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز تقدیر کردند.

دیدار معاون ستاد اقامه نماز کشور با امام جمعه خراسان شمالی

دیدار معاون ستاد اقامه نماز کشور با امام جمعه خراسان شمالی

دیدار معاون ستاد اقامه نماز کشور با امام جمعه خراسان شمالی

دیدار معاون ستاد اقامه نماز کشور با امام جمعه خراسان شمالی

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا