اخبارکردستان

نماینده ولی فقیه استان کردستان: هیچ چیزی در عبادات مهمتر از نماز نیست

مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان با حجت الاسلام پور ذهبی نماینده ولی فقیه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، هجدهم فروردین ماه مدیر ستاد اقامه نماز استان در معیت کارشناسان و تعدادی از دبیران شورای اقامه نماز دستگاه ها با حجت الاسلام پور ذهبی نماینده ولی فقیه در استان دیدار کردند.

در این دیدار اکبر عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تبریک سال نو از حمایت های نماینده ولی فقیه از برنامه های این ستاد قدردانی کرد و بعد از ارائه گزارشی از اهم فعالیت های سال گذشته به تبیین برنامه های سال جاری پرداخت و در بخش دیگری از سخنان خود ضمن بیان پاره ای از مشکلات از جمله کمبود نماز خانه های بین راهی، به شرح وظایف دبیران شورای اقامه نماز دستگاهها اشاره کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان با اشاره حق القدم ائمه جماعت دستگاه ها گفت: در اولین جلسه شورای اقامه نماز استان مسئوله حق القدم ائمه جماعت دستگاه ها مطرح خواهد شد از نماینده محترم ولی فقیه درخواست داریم که انشاءالله حمایت کنند.

در ادامه هر یک از حاضرین نکته نظرات خود را بیان کردند و در پایان حجت الاسلام پور ذهبی نماینده ولی فقیه در استان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تبریک سال نو از زحمات ستاد اقامه نماز و دبیران دستگاهها تشکر و قدردانی بعمل آورد و اظهار داشت بحث نماز امروز دیگر با شعار و… پیش نمی رود بلکه لوازمی از جمله زیر ساخت های لازم نیاز دارد‌.

حجت الاسلام پورذهبی گفت: ما در حال حاضر در راه‌های مواصلاتی استان مشکل کمبود نماز خانه و سرویس بهداشتی داریم بویژه وضو خانه بین راهی در مسیر همدان به سنندج همچنین در رابطه با ادارات نیاز به توجه بیشتر داریم مثلا در هتل ها نیاز است که به نماز خانه ها توجه شود.

وی افزود: نماز خانه ادارات باید از نظر نظافت، تجهیز، آماده سازی و… مناسب باشد، من منبعد هر اداره ای بروم حتما نماز خانه را خواهم دید. وی در مورد حق القدم امامان جماعت دستگاهها گفت: که مبلغ در نظر گرفته شده خیلی کم است.

حجت الاسلام پور ذهبی در پایان اظهار داشت: هیچ چیزی در عبادات مهمتر از نماز نیست و متوجه باشید دبیر شورای اقامه نماز یک جایگاه معنوی دارد و کار در این حوزه افتخار است، پیشنهاد می کنم برای دبیران شورای اقامه نماز دستگاهها جلسه کارگاهی بگذارید تا بیش از پیش توانمند شوند و من نیز در اولین جلسه به شخصه حضور خواهم یافت.

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز با نماینده ولی فقیه در استان کردستان دیدار مدیر ستاد اقامه نماز با نماینده ولی فقیه در استان کردستان دیدار مدیر ستاد اقامه نماز با نماینده ولی فقیه در استان کردستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا