اخبارفارس

حضور امام جمعه شهرستان ممسنی در جمع دانش آموزان مدرسه تمدن سازان

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در روز یکشنبه بیست و سوم اردیبهشت ماه، امام جمعه شهرستان ممسنی به همراه مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان در جمع دانش آموزان مدرسه تمدن سازان شرکت و با آنان به گفتگو پرداختند.

آیت الله حسین شاکری فرد امام جمعه شهرستان ممسنی به همراه نیکنام مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان ممسنی در جمع دانش آموزان مدرسه تمدن سازان شرکت و با آنان به گفتگو پرداختند.

آیت الله شاکری فرد امام جمعه شهرستان ممسنی که خود پیشگام در اجرای برنامه های فرهنگی تربیتی و حضور در جمع دانش آموزان می‌باشد، هر هفته طی برنامه مستمر خود در بین دانش آموزان و حضور یافته و به پاسخگویی به سوالات آنان می‌پردازد.

امام جمعه ممسنی در جمع دانش آموزان مدرسه تمدن سازان گفت: با توجه به هجمه دشمن و برنامه ریزی آنان برای انحراف جوانان ما، لازم است با تلاش و برنامه ریزی در خواندن دروس و همچنین در راستای بهبود فردی، در آینده این کشور سهیم باشید.

وی افزود: تلاش دشمن این است که شما آینده سازان این کشور را نسبت به دین و انجام واجبات خود تضعیف کند، لذا باید با علم بر این موضوع باعث جلوگیری از به هدف رسیدن آنان شویم.

نیکنام مدیر آموزش و پرورش شهرستان ضمن تقدیر از حضور امام جمعه در بین دانش آموزان گفت: برنامه های فرهنگی، تربیتی و اردویی در طول سال و همچنین اوقات فراغت آنان در تابستان برنامه ریزی شده و انجام خواهد شد.

خاطرنشان می‌شود امام جمعه ممسنی هر هفته در جمع دانش آموزان شرکت و با آنان به گفتگو می‌کند.

مدرسه تمدن سازان فارس مدرسه تمدن سازان فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا