اخباراردبیل

کرسی آزاد اندیشی با موضوع نماز در دانشگاه فرهنگیان اردبیل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل، روز چهارشنبه بیست و چهارم آبانماه، نشست دانشجویی و کرسی آزاد اندیشی با موضوع نماز با حضور استاد علی نقی از مرکز تخصصی نماز و جمعی از دانشحویان دانشگاه فرهنگیان اردبیل در سالن پردیس علامه طباطبایی این دانشگاه برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین علی نقی از اساتید مرکز تخصصی نماز در این نشست با اشاره به گام های دعوت دانش آموزان به نماز، گام اول را داشتن انگیزه و دغدغه کافی عنوان کرد و گفت: معلم باید مانند پیامبر سوز داشته باشد و به هدایت دانش آموز حریص باشد و یکی از بهترین راهها برای ایجاد انگیزه را سخن گفتن درباره اهمیت و ضرورت موضوع عنوان کرد.

وی در ادامه اظهار داشت: گام دوم در دعوت دانش آموزان به نماز، توکل و توسل می باشد و افزود: باید در حد عالی زحمت و تلاش کنیم، محتواها و قالب ها را فرا بگیریم و هرگز از توکل به خدا و توسل به اهل بیت علیهم السلام غافل نشویم چرا که این غفلت ما را از رسیدن به آن هدف متعالی محروم می سازد.

لازم به ذکر است در این نشست که به همت ستاد اقامه نماز استان و با همکاری دانشگاه فرهنگیان اردبیل برگزار شد تعدادی از دانشجویان سوالات و شبهات خود در زمینه نماز را مطرح و حجت الاسلام علی نقی پاسخ های لازم را  ارائه کرد.

نشست دانشجویی با موضوع نماز در اردبیل

نشست دانشجویی با موضوع نماز در اردبیلنشست دانشجویی با موضوع نماز در اردبیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا