اخباراصفهان

جلسه کارگروه تبلیغی جشنواره فجر تا فجر برگزار شد

کارگروه دومین فراخوان جشنواره سراسری ادبی و هنری نماز با عنوان فجر تا فجر در اصفهان شروع به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، جلسه کارگروه تبلیغی دومین فراخوان جشنواره سراسری ادبی و هنری نماز با عنوان فجر تا فجر با حضور حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان، محمد فرخی کارشناس فرهنگی آموزشی ستاد اقامه نماز، اعضای کارگروه و مدیران نواحی ششگانه آموزش و پرورش روز سه شنبه ۳۱ مردادماه در سالن جلسات ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز در جلسه کارگروه تبلیغی دومین فراخوان جشنواره فجر تا فجر اذعان کرد: این فراخوان و جمع آوری آثاری از این قبیل می تواند دست ستاد اقامه نماز را برای تولدات نو و جدید پر نگه دارد.

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر افزود: فرصت هایی مانند این جشنواره می تواند دستگاههای فرهنگی را در توسعه و ترویج فرهنگ نورانی اقامه نماز یاری نموده و جامعه مخاطب رو مورد آموزش و نشر مفاهیم دینی قرار دهد.

وی ادامه داد و گفت: دستگاه های عضو کارگروه باید تلاش موثری در نشر و تبلیغ این جشنواره داشته باشند.

کارشناس فرهنگی آموزشی ستاد اقامه نماز بیان داشت: تبلیغات گستره این جشنواره از طریق دستگاه ها به ویژه صدا و سیما، اداره کل ارشاد اسلامی و همچنین آموزش و پرورش صورت بگیرد.

محمد فرخی افزود: برخی مواقع عدم اطلاع رسانی صحیح باعث می شود خیلی از هنرمندان از شرکت در فراخوان های هنری و ادبی جا مانده و آثار فاخرشان دیده نشود.
وی کانون های مساجد، کانون نویسندگان و بسیج هنرمندان را از جمله مخاطبینی دانست که ارشاد اسلامی می تواند با اطلاع رسانی مفید و به موقع، مشارکت آنها در این جشنواره بالاتر ببرد.

در ادامه اعضای حاضر در جلسه ضمن بیان دیدگاه های خود نسبت به جشنواره، نحوه تبلیغ آنرا در محیط سازمانی و همچنین با مخاطبین خود اعلام کردند و بیان داشتند به بهترین وجه ممکن این اطلاع رسانی ها صورت پذیرد.

لازم به ذکر است این جشنواره از تاریخ ۲۱ مرداد لغایت ۲۱ آذر ماه سال ۱۴۰۲ آماده دریافت آثار در محورهای ادبیات داستانی و نمایشی در سامانه noor,namaz.ir می باشد که به برگزیدگان جوایز نفیسی اعطا می گردد.

ستاد اقامه نماز سعی دارد با حمایت از آثار برگزیده در نشر و تولید کتب آنها مشارکت می کند.

علاقمندان جهت اطلاع از اخبار و شرایط جشنواره می توانند به پایگاه اطلاع‌رسانی namaz.ir مراجعه نمایند.

دومین فراخوان جشنواره فجر تا فجر اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا