اخباراصفهان

دومین گردهمایی دبیران شهرستان های استان اصفهان

مدیر ستاد اقامه نماز استان: خلاقیات جذب به امر نماز در سطح شهرستان ها را بیشتر کنید.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، دومین گردهمایی دبیران شهرستان های استان اصفهان روز چهارشنبه بیست و نهم شهریور ماه، در سالن جلسات ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.

این گردهمایی با حضور حجت الاسلام والمسلمین رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان، محمد فرخی کارشناس فرهنگی آموزشی، مجتبی مهروریان کارشناس نظارت و ارزیابی و دبیران ۲۸ شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر بیان داشت: طی مشاهده گزارشات ارسالی شهرستان ها در شش ماه اول سال می توان گفت فعالیت های خوبی در سطح اکثر شهرستان ها اتفاق افتاده است و امید می رود این امر در تمامی شهرستان ها اتفاق افتد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان ادامه داد و گفت: خلاقیات جذب به امر نماز در سطح شهرستان ها را بیشتر کنید و از فعالیت های دیگر شهرستان ها در این زمینه استفاده نمایید.

وی به استفاده از ظرفیت مرکز تخصصی نماز اشاره نمود و اظهار داشت: از اساتید مرکز تخصصی نماز در جلسات آموزشی و دوره ها استفاده نمایید اگر چه هنوز برخی از اساتید انگشت شمار به مسائل روز مجهز نشده اند اما در استفاده از این ظرفیت کوتاهی نکنید.

محمد فرخی به تبیین برنامه های فرهنگی آموزشی اشاره نمود و بیان کرد: اجرای برنامه های فرهنگی ابلاغی به دبیران در سطح شهرستان ها از بازتاب خوبی بر خوردار شده است و این امر موجب رضایت حق تعالی می باشد.

کارشناس فرهنگی آموزشی ستاد ادامه داد و گفت: برنامه های فرهنگی آموزشی در آموزش و پرورش در ایام بازگشایی مدارس از اولویات ستاد اقامه نماز استان است و برگزاری طرح مبین ویژه مدیران مدارس در اکثر شهرستان ها اجرا شده و از مابقی شهرستان ها تقاضای برگزاری را داریم.

مهروریان در دومین گردهمایی دبیران شهرستان ها به سامانه سجاده اشاره نمود و گفت: ادارات برخی شهرستان ها در تکمیل سامانه سجاده کوتاهی نموده اند این امر را پیگیری کنید تا در سال جدید با این مشکل مواجه نگردیم.

کارشناس نظارت و ارزیابی به بازدید از نماز خانه های بین راهی پرداخت و گفت: باتوجه به اینکه در هفته ستاد خدمات استانی نمی توان از مجتمع های بین راهی باز دید نماید و ممکن است برخی مسیر ها تا چندین ماه از آن بازدید نگردد لذا شما دبیران به صورت مستمر و ماهانه از مجتمع های بین راهی شهرستان بازدید کنید و گزارش این بازدید را به ستاد استان ارسال نمایید.

در ادامه هر یک از دبیران به بیان گزارشی از فعالیت های انجام شده پرداختند و نقطه نظرات خود پیرامون اجرای امور نماز در سطح شهرستان را بیان نمودند.

دومین گردهمایی دبیران شهرستان های اصفهان

دومین گردهمایی دبیران شهرستان های اصفهان

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا