اخباراصفهان

دومین جلسه شورای اقامه نماز شهرستان خوروبیابانک برگزار شد

فرماندار خوروبیابانک: در تهیه سند راهبردی پنج ساله، ما باید خلاقیت لازم در روش ها، برنامه ها و تعیین اهداف را لحاظ کنیم.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، دومین جلسه شورای اقامه نماز شهرستان خوروبیابانک با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید جواد آل داود نماینده امام جمعه شهرستان، احمد رضا طحانی فرماندار، احمد فیروزی دبیر ستاد اقامه نماز خوروبیابانک و اعضای شورای اقامه نماز شهرستان، روز دوشنبه هشتم آبان ماه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان به بیان گزارشی از فعالیت های ستاد اقامه نماز پرداخت و بیان داشت: اهم فعالیت های ستاد اقامه نماز استان در آموزش و پرورش و جذب کودکان، نوجوانان و جوانان به امر نماز است لذا خواهشمند است اعضای شورای اقامه نماز شهرستان در این زمینه پیشنهادات خود را بیان تا این امر را در سطح شهرستان نیز اجرا نماییم.

فرماندار طی سخنانی اعضای جلسه را به اقامه نماز دارای روح و موثر در ادارات فراخواند و بیان داشت: در تهیه سند راهبردی پنج ساله، ما باید خلاقیت لازم در روش ها، برنامه ها و تعیین اهداف را لحاظ کنیم تا اقامه نماز در ادارات، مدارس و مساجد تاثیر گذار، با نشاط و دلچسب باشد.

احمد رضا طحانی ادامه داد و گفت: نیّت و هدف باید برای رضای خداوند باشد و همکاری اعضا در زمینه تحقق هدف از ملزومات است.

در دومین جلسه شورای اقامه نماز شهرستان خوروبیابانک هر کدام از اعضا به ارائه سند پنج ساله نماز دستگاه خود پرداختند و گزارش اقدامات خود را بیان کردند.

حجت الاسلام والمسلمین سید جواد آل داود طی بیاناتی حضور مسئولین در نماز ادارات و مدیر و معلمین را در نماز دانش آموزان بسیار اثر گذار دانست و با اشاره به داستان آیت الله نخودکی و مهندس گرایلی در زمان رضا خان پهلوی نماز را ناجی و مقوم انسان خواند.

در پایان مواردی به عنوان مصوبات جلسه تصویب و مقرر گردید پس از تنظیم صورتجلسه مصوبات به دستگاه ها ابلاغ شود.

دومین جلسه شورای اقامه نماز شهرستان خوروبیابانک اصفهان

دومین جلسه شورای اقامه نماز شهرستان خوروبیابانک اصفهان

دومین جلسه شورای اقامه نماز شهرستان خوروبیابانک اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا