همدان

دومین جلسه تمهید مقدمات برگزاری نماز عید فطر در همدان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان همدان، دومین جلسه تمهید مقدمات برگزاری نماز عید فطر با حضور کارشناسان ستاد اقامه نماز استان همدان، مدیران و نمایندگان دستگاه های متولی روز سه شنبه ۲۲ فروردین در سالن جلسات ستاد اقامه نماز استان همدان برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام علیرضا تمیمی کارشناس فرهنگی و آموزشی ستاد اقامه نماز استان همدان ضمن تسلیت فرا رسیدن شهادت امام علی(ع)، بیان کرد: اولین شاخصه دینداری در کلام امیرالمومنین(ع) معرفت و شناخت نسبت به پروردگار و اهل بیت(ع) است. کارشناس فرهنگی و آموزشی ستاد اقامه نماز استان همدان افزود: باهمکاری تمام دستگاه های متولی نماز عید سعید فطر به مانند سال های قبل به بهترین نحو برگزار خواهد شد.

وی گفت: با عنایت به اینکه همه ادارات و دستگاه های متولی بحمدالله وظایف خود را می دانند و هدف از برگزاری این نشست رفع پاره ای از کاستی ها برای برپایی هرچه باشکوه تر نماز عید سعید فطر می باشد.

حجت الاسلام والمسلمین تمیمی در ادامه با بیان اهمیت مسائل بهداشتی باتوجه به شرایط کرونایی در چندروز اخیر تشریح کرد: فضا سازی لازم و اطلاع رسانی به نمازگزاران در مورد مسائل بهداشتی باید بهترین صورت ممکن انجام پذیرد تا مشکلی برای این عزیزان بوجود نیاید.

در پایان این جلسه مدیران و نمایندگان دستگاه های متولی در خصوص پاکسازی و آماده سازی محل برگزاری، تامین برق، واحد سیار صداسیما و… به بحث و گفتگو پرداختند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا