اخباراصفهان

دومین گردهمایی دبیران دستگاه های استان اصفهان برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز اصفهان: از روحانیون دستگاه ها در اقامه نماز مدارس استفاده شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، دومین گردهمایی دبیران دستگاه های استان اصفهان روز یکشنبه نهم مهر ماه با حضور حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان، قاسمی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و دبیران دستگاه ها در سالن جلسات سازمان مدیریت و برنامه ریزی برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر ضمن تبریک به مناسبت ایام ولادت ختمی مرتبت حضرت محمد و رئیس مکتب تشیع حضرت صادق صلواه الله علیهما بیان داشت: در شش ماه اول سال فعالیت های خوبی در زمینه اقامه نماز اتفاق افتاده است که موجب شکرگزاری در پیشگاه حضرت حق تعالی به جهت خدمتگزاری در این امر است.

مدیر ستاد اقامه نماز استان ادامه داد و گفت: برنامه ریزی پیرامون امر اقامه نماز در دستگاه ها یکی از وظایف اصلی شما دبیران است و برنامه ریزی و تهیه سند پنج ساله برای اداره و استفاده از ظرفیت دستگاه یکی از اموری است که شما را در این امر ثابت قدم می کند.

رنجبر در دومین گردهمایی دبیران دستگاه ها بیان کرد: آسیب شناسی و شناخت علل عدم حضور افراد در نماز جماعت اداره را در دستور کار خود قرار دهید و با چند سوال کوتاه از افراد علت عدم حضور در نماز جماعت دستگاه را بپرسید و این موانع را برطرف کنید.

وی به عدم وجود روحانی و عدم اقامه نماز در برخی از مدارس سطح استان اشاره کرد و گفت: روحانیون دستگاه خود را برای حضور در مدارس تشویق کنید تا با حضور در مدارس و اقامه نماز جماعت برای دانش آموزان، آینده ای روشن و پر از معنویت برای جامعه درست کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر اظهار داشت: تکمیل نمودن سامانه سجاده و بارگزاری مستندات در برخی ادارات با کوتاهی مواجه است و این امر در سال های آتی مورد قبول نمی باشد و با دستگاه متخطی برخورد می شود.

مدیر ستاد اقامه نماز استان به تمدید مسابقه کتابخوانی اشاره کرد و گفت: علاوه بر تمدید مسابقه کتابخوانی نماز در سیره و سخن حضرت رضا علیه السلام تا پایان آبان ماه و دعوت در شرکت در این مسابقه، خانواده و فرزندان خود را به شرکت در فراخوان علمی سی امین اجلاس سراسری نیز تشویق کنید.

در ادامه هر یک از دبیران نقطه نظرات خود را بیان کردند و مواردی به عنوان مصوبات به دبیران ابلاغ گردید.

دومین گردهمایی دبیران دستگاه استان اصفهان

دومین گردهمایی دبیران دستگاه استان اصفهان

دومین گردهمایی دبیران دستگاه استان اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا