اخباراصفهان

دومین جلسه هیات نظارت و ارزیابی استان اصفهان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، دومین جلسه هیات نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان اصفهان جهت جمع بندی امتیازات و نحوه ابلاغ به دستگاه های اجرایی با حضور حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان، مجتبی مهروریان کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز و اعضای هیئت ارزیابی روز دوشنبه هفتم خرداد ماه در سالن جلسات ستاد اقامه نماز برگزار شد.

کارشناس نظارت و ارزیابی بیان داشت: طی مراحلی نمرات دستگاه توسط شما هیئت نظارت و ارزیابی در سامانه سجاده تعریف شده است و خروجی این نمرات اکنون در اختیار ستاد اقامه نماز استان می باشد.

مجتبی مهروریان ادامه داد و گفت: نمرات کسب شده هر دستگاه از طریق اتوماسیون اداری به خود دستگاه ابلاغ می شود و زمانی را برای اعتراضات مشخص می کنیم تا دستگاه ها اعتراضات خود را به ستاد اقامه نماز استان اعلام و نمرات مورد بررسی مجدد قرار داده شود.

وی در دومین جلسه هیئت نظارت و ارزیابی اظهار کرد: نمرات و نتیجه کلی به سازمان مدیریت و برنامه ریزی در سامانه معنی اعلام می شود و طبق سال های گذشته دستگاه های برتر در اجلاس استانی تقدیر می شوند.

در ادامه هر یک از اعضای هیئت نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان اصفهان به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

قابل ذکر است مقرر شد با توجه به تغییر برخی از دبیران دستگاه ها، دوره آموزشی برای دبیران گذاشته شود و طریقه صحیح بارگزاری گزارشات و مستندات به آنان آموزش داده شود.

دومین جلسه هیئت نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان اصفهان

دومین جلسه هیئت نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان اصفهان

دومین جلسه هیئت نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا