اخباریزد

برگزاری دوره دوم طرح معراج ویژه دانشجویان دانشگاه فرهنگیان یزد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، با همکاری دانشگاه فرهنگیان استان با ستاد اقامه نماز استان طرح معراج با حضور ۱۵۰ نفر از دانشجو معلمان استان یزد در دو مرحله در تاریخ های ۱۷ و ۱۸ اسفند ۱۴۰۲ ویژه برادران و ۳۰ و ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ ویژه خواهران برگزار شد.

این دوره آموزشی در ۱۶ ساعت با عنوان «طرح معراج» با حضور سه نفر از اساتید مرکز تخصصی نماز در چهار روز، برای بیش از ۵۰ نفر از برادران و ۱۰۰ نفر از خواهران دانشجو معلم برگزار شد که با استقبال بسیار خوب مخاطبین روبرو شد.

اهداف این دوره شامل بصیرت افزایی و توانمندسازی دانشجو معلمان در موضوع نماز، توسعه مشارکت و نقش آفرینی دانشگاهیان به ویژه دانشجو معلمان در توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز و پاسخ به شبهات در مورد نماز می باشد.

بسط و گسترش فضای تحلیل، تبیین، ارزیابی، آزاد اندیشی و نظریه پردازی در حوزه نماز، شناسایی و معرفی تجارب ایده‌های برتر در زمینه نماز و برگزاری نمازهای باشکوه در دانشگاه از دیگر اهداف این دوره می باشد.

در پایان این دوره دانشجویان ضمن شرکت در نظر سنجی از اساتید و مدیریت اجرایی دوره، در آزمون پایان دوره شرکت کردند.

 

برگزاری دوره دوم طرح معراج ویژه دانشجویان دانشگاه فرهنگیان یزد برگزاری دوره دوم طرح معراج ویژه دانشجویان دانشگاه فرهنگیان یزد برگزاری دوره دوم طرح معراج ویژه دانشجویان دانشگاه فرهنگیان یزد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا