اخبارمازندران

دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان سوادکوه شمالی معرفی شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز مازندران، جلسه شورای اداری و معارفه دبیر اقامه نماز شهرستان سوادکوه شمالی با حضور حجت الاسلام عباسعلی ابراهیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان مازندران، حجت الاسلام شعبان فلاح امام جمعه یاسین محمدی راد فرماندار و کلیه اعضاء شورای اداری شهرستان سوادکوه شمالی، روز سه شنبه  یازدهم اردیبهشت ماه در فرمانداری سوادکوه شمالی برگزار شد.

در ابتدای جلسه فرماندار سوادکوه شمالی ضمن تشکر از مدعوین بویژه مدیر ستاد اقامه نماز استان، بر ضرورت گسترش ترویج فرهنگ نماز و نمازخوانی در ادارات و اماکن عمومی این شهرستان تاکید کرد.

فرماندار سوادکوه شمالی افزود: برای نهادینه کردن فرهنگ نماز در جامعه، خانواده ها، نهادهای آموزشی و ادارات نقش بسزایی دارند.

وی اظهار داشت: نیاز است که ادارات پیگیر و ضعیت نماز و نماز خانه باشند و آسیب‌ها و تحلیل‌هایی که متوجه امر  نماز است باید در همان نقطه و مسیر مرتبط چاره‌اندیشی شود.

محمدی راد با توصیه به اعضاء شورای اقامه نماز جهت جدی گرفتن امر ترویج اقامه نماز برابر تفاهمنامه، آمادگی فرمانداری را برای انجام وظایف محوله در امر نماز اعلام کرد.

در ادامه حجت الاسلام فلاح امام جمعه آن شهرستان ضمن تشکر از مدعوین و مدیر ستاد اقامه نماز استان، در پیرامون اهمیت جایگاه نماز مطالبی را بیان داشت و حضور همه مدیران را در نماز جماعت دستگاهها  و نماز جمعه تاکید کرد و بیان داشت: جامعه ای که مجهز به سلاح اقامه نماز باشد، هیچگاه دچار انحراف نخواهد شد.

در ادامه حجت الاسلام ابراهیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان با قدردانی از تشکیل این جلسه عنوان کرد: خلقت انسان به گونه ای است که در درون گوهر ذات خویش گرایش هایی را به ودیعه دارد، اگر خلقت ها و استعدادهای او با این گرایشات فطری ظهور یافته و شکوفا گردد، مفهوم واقعی نظام خلقت و آفرینش معنی می یابد، تبلور این شکوفائی توحید محوری است و دین مداری است و نماز رکن اصلی دین است و باید اصلی ترین جایگاه را در زندگی انسان داشته باشد و اگر جامعه به ویژه نسل نو و جوانان مان به این معرفت و باور نائل گردند، یقیناً از تهاجم مصون خواهند ماند.

در ادامه مدیر ستاد اقامه نماز شرح وظایف و ماموریتهای ستاد اقامه نماز از جمله: حوزه فرهنگی و آموزشی، پژوهشی، نظارت و ارزیابی و زیبا سازی و فراهم نمودن تجهیزات نماز خانه ای، جدی گرفتن نماز جماعت در اول وقت، پرداختن به امر آموزش کارکنان با توجه به برنامه های تدوینی وارائه شده برابر تفاهمنامه از طریق ستاد اقامه نماز مرکز واستان، تبلیغات محیطی نماز در سطح شهرها و اجلاس کشوری و استانی نماز و تبلیغ جشنواره فرهنگی  هنری فجر تا فجر در سطح شهرستان را یاد آورشد .

در پایان حجت الاسلام ابراهیمی طی حکمی حجت الاسلام اسمعیل داداش پور را به عنوان دبیر اقامه نماز شهرستان سوادکوه شمالی معرفی کرد و از مسئولین شهرستان خواست که همکاری همه جانبه را با دبیر اقامه نماز معمول نمایند.

 در جلسه شورای اداری شهرستان سوادکوه شمالی دبیر ستاد اقامه نماز آن شهرستان معرفی شد

در جلسه شورای اداری شهرستان سوادکوه شمالی دبیر ستاد اقامه نماز آن شهرستان معرفی شد

در جلسه شورای اداری شهرستان سوادکوه شمالی دبیر ستاد اقامه نماز آن شهرستان معرفی شد

در جلسه شورای اداری شهرستان سوادکوه شمالی دبیر ستاد اقامه نماز آن شهرستان معرفی شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا