اخبارگفتگوهاهمدان

گفتگو با دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان تویسرکان

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان همدان، حجت الاسلام و المسلمین شرکائی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان تویسرکان در گفتگو با روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان، به تشریح فعالیت های فرهنگی و آموزشی و برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی این شهرستان پرداخت.

حجت الاسلام و المسلمین شرکائی با اشاره به برگزاری شورای اقامه نماز در شهرستان تویسرکان، بیان کرد: باتوجه به دغدغه مندی فرماندار شهرستان تویسرکان در مورد توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز، جلسات شورای اقامه نماز این شهرستان بصورت فصلی برگزار می شود که در همین راستا شاهد اتفاقات ارزشمندی در رابطه با اقامه نماز در دستگاه های شهرستان بخصوص آموزش و پرورش بوده ایم.

گفتگو با دبیر اقامه نماز شهرستان تویسرکان

وی افزود: با همکاری مدیران و دبیران اقامه نماز دستگاه ها، بازدید از نمازخانه های ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان تویسرکان هر ماه در دستور کار قرار دارد تا بتوانیم به صورت نرم افزاری و سخت افزاری، نقاط ضعف و قوت هر دستگاه را مورد بازبینی قرار دهیم.

شرکائی ادامه داد: بعد از هر بازدید بازخوردها توسط اعضای تیم ارزیابی به مدیر دستگاه اطلاع داده می شود تا در بهترین فرصت نقاط ضعف برطرف گردد.

گفتگو با دبیر اقامه نماز شهرستان تویسرکان

دبیر اقامه نماز شهرستان تویسرکان درخصوص فضاهای اقامه نماز در مسیرهای مواصلاتی این شهرستان، اظهار کرد: کارگروه ساماندهی و نظارت بر وضعیت نمازخانه های بین راهی بصورت فصلی نظارت خود را انجام می دهد و امیدواریم در آینده شاهد ساخت نمازخانه های بین راهی بیشتری در راه های مواصلاتی شهرستان تویسرکان باشیم.

حجت الاسلام شرکایی در پایان با بیان همکاری دستگاه ها در بحث توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز تشریح کرد: باعنایت به لطف پروردگار خوشبختانه تعامل بسیار خوبی بین دستگاه ها در خصوص توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز وجود دارد و امیدواریم شاهد تعریف جایگاه دبیران اقامه نماز در سطح شهرستان های کشور بصورت حقوقی باشیم تا بتوانیم بهتر از پیش در بین عموم مردم به فعالیت بپردازیم.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. با سلام‌و ادب حاج آقای شرکائی در شهرستان تویسرکان انصافا یکی از نیروهای فعال و انقلابی که در مسیر ترویج فرهنگ نماز در شهرستان تویسرکان زحمات فراوانی می کشند،خداحفطشون کنه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا