اخبارگلستان

ششمین جلسه مشترک شورای فرهنگ عمومی و شورای اقامه نماز شهرستان علی آباد کتول برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، ششمین جلسه مشترک شورای فرهنگ عمومی و شورای اقامه نماز شهرستان علی آباد کتول در روز پنج شنبه ۱۸ اسفند ماه برگزار شد.

این جلسه به ریاست فرماندار و با حضور امام جمعه، بخشدار مرکزی و سایر اعضای در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

فرماندارعلی آبادکتول در این جلسه با بیان اینکه ما هر چه داریم از قرآن کریم است و باید فرهنگ قرآنی را در جامعه گسترش بدهیم، اظهار کرد: غفلت از فرهنگ و زیرساخت‌های فرهنگی موجب آسیب جدی در تمام بخش‌ها خواهد شد.

وی بهره گیری از همه ظرفیت ها در مسیر اعتلای فرهنگی را ضروری دانست و گفت : بازسازی ساختار فرهنگی ، نیازمند حرکت انقلابی است.

ابراهیم احمدی ضمن قدردانی از زحمات همه ادارات در عرصه فرهنگ شهرستان، انسجام ، همدلی و هم افزایی را از ضروریات بین دستگاهی برشمرد و افزود: در اجرای برنامه های مختلف تمام ملاحظات امنیتی ، ترافیکی ساختاری باید لحاظ شود و این مستلزم هماهنگی بین همه دستگاهها است.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی نژاد در این جلسه ضمن تبریک ایام، خواستار تقویت و نصب نمادهایی در طول ماه مبارک رمضان و دعوت به این فریضه و پرهیز از تظاهر به روزه خواری در سطح شهر و مغازه شدند.

در پایان جلسه پیرامون طرحهای شهرداری در زمینه نصب المان در گلزارشهدا و میدان ولایت، فعالیتهای انجام شده و در دست اقدام ترویج و توسعه فرهنگ نماز و بازدید از مساجد ونمازخانه های بین راهی توسط مسئول ستاد اقامه نماز از جمله مسائلی که بیان شد و پس از بحث وتبادل نظر، تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

ششمین جلسه مشترک شورای فرهنگ عمومی و شورای اقامه نماز شهرستان علی آباد کتول ششمین جلسه مشترک شورای فرهنگ عمومی و شورای اقامه نماز شهرستان علی آباد کتول

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا