اخباراصفهان

ششمین اجلاس نماز شهرستان دهاقان برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز استان: مطالبات رهبری در ترویج امر نماز در بین نسل جوان باید در دستور کار قرار بگیرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، ششمین اجلاس نماز شهرستان دهاقان با عنوان ” نماز نسل نو با تمرکز بر نقش مدرسه ، مسجد و دانشگاه برگزار شد.

این اجلاس با حضور حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان، جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان و جمعی از مسئولین و مدیران دستگاه ها روز سه شنبه هفدهم بهمن ماه برگزار شد.

این اجلاس با همکاری اداره آموزش و پرورش و دیگر نهادها فرهنگی شهرستان با هدف ترویج فرهنگ نماز برگزار شد.

فرماندار شهرستان ضمن خوش آمد گویی بیان داشت: اقامه نماز یکی از مهمترین امور در دین و ترویج آن وظیفه هر دستگاه و مدیر می باشد.

جمشیدی گفت: دعوت به نماز باید در دستور کار مدیران دستگاه ها قرار بگیرد و مدیران باید با حضور خود در نماز جماعت دستگاه مشوق کارکنان به نماز باشند.

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر به پیام رهبر انقلاب اسلامی به سی امین اجلاس سراسری نماز اشاره کرد و گفت: مطالبات رهبری در ترویج امر نماز در بین نسل جوان باید در دستور کار قرار بگیرد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان ادامه داد و اظهار کرد: نسل جوان داده های خود را از فضای مجازی دریافت می کنند لذا با فعالیت گسترده در فضای مجازی از دسیسه های دشمن بر علیه دین جلو گیری کنید.

وی دعوت به نماز را از اهم خواند و بیان داشت: به گفته رهبر انقلاب نماز از نیاز های فردی و اجتماعی نیست بلکه فراتر از این نیازها را نقش می آفریند لذا با این بیان در ترویج امر نماز کوشا باشیم تا تأثیر آن بر زندگی خودمان هم باشد.

اجرای تواشیح، برگزاری مسابقه، تقدیر از ۲۰۰ دانش آموز فعال نماز در مدارس، تقدیر از ادارات برتر در امر نماز و تعدادی از اصناف و خیرین نماز شهرستان از دیگر برنامه های اجرایی اجلاس نماز شهرستان دهاقان بوده است.

در ششمین اجلاس نماز شهرستان دهاقان از نقاشی نبض نماز در بین رزمندگان توسط هنرمند فرهیخته خانم شهباز رونمایی شد.

ششمین اجلاس نماز شهرستان دهاقان اصفهان

ششمین اجلاس نماز شهرستان دهاقان اصفهان

ششمین اجلاس نماز شهرستان دهاقان اصفهان

ششمین اجلاس نماز شهرستان دهاقان اصفهان

ششمین اجلاس نماز شهرستان دهاقان اصفهان

ششمین اجلاس نماز شهرستان دهاقان اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا