اخباراصفهان

نشست تخصصی نماز ویژه افسران گروه ۵۵ توپخانه اصفهان برگزار شد

استاد تخصصی نماز: رفع شبهات مطرح در مجموعه یکی از عوامل ترویج نماز است.

به گزارش روابط عمومی ستاد قامه نماز استان اصفهان، نشست تخصصی نماز ویژه افسران و درجه داران گروه ۵۵ توپخانه ارتش استان اصفهان روز چهارشنبه بیست و نهم آذر ماه در ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.

این نشست تخصصی با تدریس حجت الاسلام والمسلمین محسن رنجبر استاد تخصصی نماز استان با موضوع شیوه های جذب به نماز و رفع شبهات برگزار شد.

مدرس نشست تخصصی نماز افسران گروه ۵۵ توپخانه ارتش بیان داشت: شما باید یاوران نماز در مجموعه خود برای سربازان و همکاران کادری خود باشید.

وی ادامه داد و گفت: امر نماز باید در جامعه به بهترین نحو اجرا شود و شما با حضور به موقع در نماز جماعت مجموعه و رهایی کادر و سربازان تحت فرمان جهت اقامه نماز می توانید از مروجین نماز باشید.

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر به شبهات مطرح از جانب سربازان پرداخت و اظهار کرد: رفع شبهات سربازان موجود در مجموعه یکی از عوامل ترویج نماز است چرا که سرباز با ذهنی مملو از شبهات در نماز به اجبار حاضر می شود و عدم رفع شبهات ذهنی شخص، موجب دفع از نماز در جلسات آتی می شود.

در پایان رنجبر به بیان برخی شبهات و رفع آنان پرداخت و رفع شبهات مطرح در بین نسل جدید و حتی بعضا نسل قبل را از واجبات خواند.

نشست تخصصی نماز ویژه افسران و درجه داران گروه 55 توپخانه ارتش استان اصفهان

نشست تخصصی نماز ویژه افسران و درجه داران گروه 55 توپخانه ارتش استان اصفهان

نشست تخصصی نماز ویژه افسران و درجه داران گروه 55 توپخانه ارتش استان اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا