اخبارکرمان

سخنرانی بصیرتی مدیر ستاد اقامه نماز در جمع پرسنل نیروی انتظامی استان کرمان

 حجت الاسلام مهدی عربپور: تقوا و دشمن شناسی موجب بصیرت می‌شود و بصیرت موجب شناخت فتنه‌ها و رصدنقشه‌های دشمن است

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمان، به مناسبت نهم دی روز بصیرت و پیمان امت با ولایت صبح روز دوشنبه یازدهم دی ماه جلسه بصیرتی با حضور و سخنرانی حجت الاسلام عربپور مدیر ستاد اقامه نماز استان  کرمان در جمع تعدادی از پرسنل نیروی انتظامی استان برگزار شد.

حجت الاسلام مهدی عرب‌پور با تعریف فتنه و حوادث دوران امامت امیرالمومنین گفت: در فتنه به جهت آمیخته کردن حق و باطل تشخیص برای راه حق کار دشواری است و برون رفت از این فضای غبارآلود با بصیرت امکان دارد اگر فرد و جامعه بصیرت داشته باشند هرگز اسیر فتنه‌ها نخواهند شد.

وی با اشاره به روایتی از امیر مومنان علی (ع)  که می‌فرماید در درون فتنه کسانی می‌توانند علم برون رفت را بر دوش داشته باشند که هم بصیرت داشته باشند و هم صبور  و هم آگاه به مواضع حق گفت: در فتنه ۸۸ که بهانه تقلب در انتخابات مطرح شد و به دنبال آن  دشمن موج سواری کرد بصیرت و آگاهی مردم بود که این فتنه را خاموش نمود در نه دی ماه  مردم با آگاهی لازم از عملکرد فتنه‌گران به میدان آمدند و نقشه فتنه‌های دشمن را نقش بر آب کردند.

مدیر ستاد اقامه نماز استان در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: با بصیرت مردم حماسه بزرگ رقم خورد بصیرت در هر زمانی و در هر مکانی برای انسانی که میخواهد صراط مستقیم را طی کند امر لازمی است.

وی اظهار کرد: بصیرت در سایه تقوا تحلیل صحیح از وقایع و شناخت دشمن نقشه‌های آن همچنین شناخت مجریان فتنه دشمن واصل می‌گردد.

عربپور  در جمع‌بندی مطالب خود گفت: برادران نیروی انتظامی که همیشه در کنار مردم با فتنه‌گران مبارزه کرده‌اند و مورد حمله بوده‌اند باید خود در کسب تقوای بیشتر و علم به حوادث و تحلیل وقایع به منظور تصمیم به اقدام صحیح نمایند.

سخنرانی بصیرتی مدیر ستاد اقامه نماز کرمان در جمع پرسنل نیروی انتظامی استان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا