اخبارقم

جلسه رسیدگی به وضعیت مساجد سلفچگان قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، جلسه رسیدگی به وضعیت مساجد سلفچگان صبح دوشنبه، سوم اردیبهشت ماه با حضور سرپرست معاونت اجتماعی، فرهنگی و زیارت استاندار، مدیر ستاد اقامه نماز استان، امام جمعه، دبیر اقامه نماز، بخشدار، شهردار و دیگر مسئولین سلفچگان در سالن حضرت زینب(س) استانداری قم برگزار شد.

سرپرست معاونت اجتماعی، فرهنگی و زیارت استانداری قم در این جلسه بر لزوم رفع مشکلات این مساجد با استفاده از ظرفیت های مختلف تاکید کرد و گفت: بخش سلفچگان همه ساله میزبان سیل عظیم زائرین اربعین حسینی و خدمات دهی مطلوب به این عزیزان همواره مورد تاکید است.

حجت الاسلام و المسلمین سید اسماعیل حسینی مقدم با تاکید بر لزوم رفع کاستی های موجود در سطح بخش گفت: امام جمعه محترم با همکاری بخشدار و دیگر مسئولین محلی، وضعیت مساجد حضرت ولی عصر(عج) و امام خمینی(ره) را ساماندهی و گزارشی از اقدامات را به این معاونت انعکاس دهند.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب پور مدیر ستاد اقامه نماز قم نیز بر پیگیری رفع مشکلات تا حصول نتیجه تاکید کرد و گفت: از هر ظرفیتی در بهبود وضعیت خدمات دهی به زائرین و مسافرین که هدف اصلی این جلسات است استقبال می کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی غروی امام جمعه بخش سلفچگان نیز در این جلسه به تشریح پیگیری های صورت گرفته در این خصوص پرداخت  و گفت: چندین سال است که این مساجد با مشکل عدم حضور متولی مواجه است که امید است با همکاری دستگاه ها متولی واحدی برای این مساجد تعیین و وضعیت رسیدگی به این مساجد بهبود یابد.

در پایان و با دستور معاون استاندار به بخشدار سلفچگان مقرر شد طی ده روز جلسه ای با حضور مسئولین منطقه برگزار و تصمیم نهایی برای بهبود مدیریت این مساجد اتخاذ شود.

جلسه رسیدگی به وضعیت مساجد سلفچگان قم برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا