خراسان شمالی

نشست فصلی دبیران شورای فرهنگی و اقامه نماز فرمانداری های خراسان شمالی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، صبح رو بیست و پنجم مردادماه، نشست دبیران شورای فرهنگی و اقامه نماز فرمانداری های خراسان شمالی با حضور معاون توسعه مدیریت استانداری، مدیر ستاد اقامه نماز استان و دبیران شورای فرهنگی و اقامه نماز فرمانداری های استان و با دستور جلسه برگزاری شورای اقامه نماز شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام احمدی فرد ضمن تشکر از معاون توسعه مدیریت استاندار بخاطر برگزاری این نشست و دغدغه ایشان برای ارتقا وضعیت اقامه نماز در استانداری و فرمانداری های استان، به ارائه نقطه نظرات و انتظارات خود از مجموعه استانداری و فرمانداری ها به عنوان دستگاه های حاکمیتی و الگو برای سایر دستگاه ها پرداخت.

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی در ادامه به برگزاری نماز جماعت در فرمانداری ها اشاره کرد و گفت: فرمانداری ها باید در برگزاری نماز جماعت با حضور امام جماعت روحانی تاکید داشته باشند تا شاهد حضور خوب کارمندان فرمانداری ها در نماز جماعت مجموعه باشیم.

در پایان این نشست مقرر شد دبیران شورای فرهنگی فرمانداری ها برنامه ریزی برای برگزاری منظم و مستمر جلسات شورای اقامه نماز شهرستان ها را انجام داده و جدول زمانبندی جلسات را به ستاد اقامه نماز و معاونت توسعه مدیریت استانداری ارسال نمایند تا مدیر ستاد و معاون استاندار نیز در این جلسات حضور یافته و مسائل مربوطه را پیگیری نمایند.

نشست دبیران شورای فرهنگی و اقامه نماز خراسان شمالی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا