اخبارمرکز تخصصی نماز

آغاز ششمین دوره یکساله تربیت مربی عالی معارف نماز در جامعه الزهرا (س) قم

 به گزارش روابط عمومی مرکز تخصصی نماز، ششمین دوره یکساله تربیت مربی عالی معارف نماز، از بیست و دوم آبان ماه، برای طلاب خواهر در حوزه علمیه جامعه الزهرا سلام الله علیها قم، آغاز شد.

حجت الاسلام حقیقی، مسئول اداره آموزش مرکز تخصصی نماز، در گفتگو با روابط عمومی این مرکز از آغاز ششمین دوره یکساله تربیت مربی عالی معارف نماز، از روز یکشنبه بیست و دوم آبان ماه برای طلاب خواهر در حوزه علمیه جامعه الزهرا سلام الله علیها قم، خبر داد و گفت: این دوره با همکاری مرکز تخصصی نماز و جامعه الزهرا سلام الله علیها به مدت یک سال در قالب دو ترم با حضور اساتید مرکز تخصصی نماز آغاز شد.

آغاز ششمین دوره یکساله تربیت مربی عالی معارف نماز در جامعه الزهرا (س) قم

وی به سر فصل های این دوره اشاره کرد و افزود: شرکت کنندگان این دوره طلاب خواهر سطح دو و بالاتر حوزه علمیه هستند که سرفصل هایی از قبیل؛ بررسی آیات و روایات نماز، اصول مشاوره و علل ترک نماز، خانواده و نماز، روش کلاسداری و تدریس همراه با کارگاه، شیوه های دعوت به نماز، آثار، آداب و اسرار نماز و …. را در طول سال آموزش می‌ببینند.

مسئول اداره آموزش مرکز تخصصی نماز، در پایان با اشاره به بکارگیری فارغ التحصیلان این دوره خاطر نشان کرد: فراگیران این دوره ها بایستی در طول دوره مقاله‌ای با موضوعات معارف نماز ارائه دهند و در کارگاهی شرکت کنند و پس از ارزیابی در کارگاه و کسب امتیازات لازم، جهت تدریس و تبلیغ معارف نماز بکار گرفته خواهند شد.

تا کنون بیست و پنج نفر از خواهرانی که در دوره‌های گذشته فارغ التحصیل شدند در مقاطع مختلف مشغول به تبلیغ و تدریس می باشند.

آغاز ششمین دوره یکساله تربیت مربی عالی معارف نماز در جامعه الزهرا (س) قم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا