اخبارخراسان رضوی

دهمین جلسه کمیته فرهنگی، اجتماعی، زیارت و خدمات سفر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد، معاونین و کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان دهمین جلسه کمیته فرهنگی، اجتماعی، زیارت و خدمات سفر  در روز پنج شنبه ۱۸ اسفندماه برگزار شد.

در این نشست بر موضوعات و مصوبات جلسات قبل تاکید و مقرر شد دستگاههای فرهنگی برای حداقل ۷ ساعت از هر روز حضور زائر در مشهد مقدس، برنامه ی فرهنگی پیش بینی نمایند و برنامه ها معطوف به زمان و مکان خاصی نباشد.

همچنین در هر نقطه ای که احتمال حضور زائر باشد کمیته و برنامه های فرهنگی حضور داشته باشند و هیچ موازی کاری و ناهماهنگی در اجرای برنامه ها نداشته و با دو نقش تعیین شده یعنی مدیریتی و پشتیبانی عمل نماییم.

در ادامه مقرر گردید ستاد اقامه نماز استان و دیگر ادارات مربوطه مساله نماز، مسجد و نمازخانه ها را از مهمات مورد تاکید قرار دهند و قرار شد درب تمام مساجد و نمازخانه ها در وقت نماز حتما باز باشند.

همچنین در این جلسه به راه اندازی سامانه نظارت بر نمازخانه های بین راهی با عنوان راهنماز توسط ستاد اقامه نماز اشاره و پویش(سفر ایمن) با همکاری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای در سطح جاده های مواصلاتی استان معرفی گردید.

در پایان مقررشد سازمان تبلیغات اسلامی و اداره کل آموزش و پرورش استان نسبت به معرفی و جانمایی مبلغین در ۱۵۰ مدرسه اولویت دار سطح شهر مشهد اقدام نمایند.

 

دهمین جلسه کمیته فرهنگی، اجتماعی، زیارت و خدمات سفر استان برگزار شد

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا