اخبارقزوین

سومین جلسه شورای اقامه نماز شهرستان تاکستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان قزوین، سومین جلسه شورای اقامه نماز شهرستان تاکستان روز یکشنبه ۷ اسفند ماه۱۴۰۱، همزمان با ولادت با سعادت امام سجاد (ع) با حضور حجت‌ الاسلام و المسلمین سید قریش موسوی مدیر ستاد اقامه نماز استان قزوین، کامجو رحمانی معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شهرستان تاکستان، غفوری مدیر آموزش و پرورش، رحمانی معاون پرورشی مدیریت، اعضای شورای اقامه نماز و مبلغین طرح امین پیرامون هماهنگی‌ و برنامه‌ریزی برگزاری اجلاس شهرستانی نماز در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

در ابتدای جلسه حجت الاسلام موسوی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری گفت: یکی از وظایف اعضای شورای ستاد اقامه نماز شناسایی ظرفیت‌ها و بکارگیری آن در ترویج و تعمیق نماز در جامعه است.

رحمانی معاون سیاسی امنیتی فرماندار در این جلسه بیان کرد: همه ما در برابر نماز و ترویج فرائض و مسائل دینی مسئولیت داریم، لذا برای گسترش و ترویج فرهنگ معنوی این واجب الهی هر چه در توان داشته و داریم باید انجام دهیم.

غفوری مدیر آموزش و پرورش بیان داشت: حوزه علمیه نهادی است که در زمینه تربیت دینی دانش‌آموزان و اولیا، کمال همکاری را با آموزش و پرورش داشته است و افزود سایر نهادها همچون اداره اوقاف، تبلیغات اسلامی نیز می‌توانند یاریگر آموزش و پرورش در رسیدن به اهداف عالیه باشند.

وی در ادامه عنوان کرد: نهادینه کردن نماز در جامعه منجر به حذف بسیاری از آسیب‌های اجتماعی می‌گردد.

رحمانی معاون پرورشی مدیریت در این جلسه از زحمات و فعالیت‌های روحانیون طرح امین در زمینه ترویج و تعمیق نماز در بین دانش‌آموزان و مدارس تقدیر و تشکر کرد.

و در پایان جلسه گزارشی از فعالیت‌های ستاد اقامه نماز در ادارات توسط توسط دبیران دستگاه‌های اجرایی ارائه شد.

سومین جلسه شورای اقامه نماز شهرستان تاکستانسومین جلسه شورای اقامه نماز شهرستان تاکستان

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا