اخبارهمدان

سومین جلسه کمیته بررسی وضعیت نمازخانه های بین راهی استان همدان برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان همدان، سومین جلسه کمیته بررسی وضعیت نمازخانه های بین راهی استان همدان با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید مرتضی حسنی حلم مدیر ستاد اقامه نماز استان همدان، کارشناسان ستاد اقامه نماز و مسئولین ادارات متولی روز سه شنبه ۲۳ اسفند در سالن جلسات ستاد اقامه نماز استان همدان برگزار گردید.

حجت الاسلام حسنی حلم مدیر ستاد اقامه نماز استان نیز با بیان ایجاد تغییرات قابل توجه در برخی از نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی بین راهی طی سال جاری، اظهارداشت: لازم است که هر دستگاه متولی نیز وظایف مانده را به انجام برساند و مشکلات بین دستگاهی را با هماهنگی دستگاه های دیگر رفع کنند.

مدیر ستاد اقامه نماز استان همدان عنوان کرد: با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز و تردد مسافران و گردشگران در مناطق مختلف استان نیاز به بازرسی های بیشتر از مجتمع های خدماتی- رفاهی و مساجد و نمازخانه های بین راهی داریم. وی افزود: زیباسازی و فراهم نمودن امکانات مورد نیاز نمازخانه ها، نظافت و بهداشت نمازخانه ها، توجه به سیستم گرمایشی و سرمایشی، تعمیر و رعایت بهداشت وضوخانه ها و سرویس های بهداشتی، تجهیز نمازخانه ها به مهر و سجاده و داشتن متصدی متعهد در این زمینه از جمله مواردی است که تذکرات لازم در این خصوص باید داده شود.

حسنی حلم گفت: امیدواریم همه این بسترسازی‌های معنوی فضای امن و آرام و کم حاشیه‌ای را ایجاد کند تا هموطنان مسافرت‌های پرخیر و برکتی را داشته باشند. وی ادامه داد: از دستگاه های متولی امر در این زمینه انتظار داریم تا مشکلات موجود در نمازخانه ها و مکان های عمومی را هرچه سریعتر برطرف نمایند تا مسافران با خیال آسوده به استان همدان سفر کنند.

در پایان مسئولین کمیته بررسی نمازخانه های بین راهی ضمن ارائه گزارشی از فعالیت ها و تمهیدات صورت گرفته در مکان های عمومی و نمازخانه های بین راهی و تفرجگاه های استان، برنامه های عملیاتی خود را در جهت رفع نواقص و کمبود ها عنوان نمودند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا