اخبارکرمانشاه

سومین جلسه کمیسیون تخصصی سی امین اجلاس سراسری نماز در کرمانشاه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمانشاه، صبح روز چهارشنبه هشتم  آذر ماه، سومین جلسه برنامه ریزی و فراهم آوردن سازو کار  کمیسیون تخصصی سی امین اجلاس سراسری نماز با حضور مدیر ستاد استان و اعضای کمیسیونها ،نمایندگان دستگاه های فرهنگی، به میزبان اداره کل آموزش و پرورش  کرمانشاه برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین علی مولوی استمرار و تشکیل کمیسیون را با هدف شناسایی موانع و مشکلات چالشها، و ظرفیتها بیان و گفت: با عنایت به اهمیت فریضه الهی نماز و لزوم ترویج و گسترش و تعمیق ان در جامعه خصوصا در بین نسل نوجوان و جوان، دستگاه گسترده آموزش و پرور ش که بیشترین و مهمترین پتانسیل را در خود دارد و نیز فضای دانشگاهها و خاصه دانشگاه فرهنگیان برای ما  در اولویت کاری می باشد.

وی اظهار داشت: به منظور حصول نتایج بهتر ،  احصاء و شناسایی  چالشها، تهدیدات و ظرفیتها در شهرستانها نیز انجام شده و استمرار دارد لذا ما برای پیشبرد کار کمیسیونها از تمام ظرفیت استان در این راستاد استفاده خواهیم کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان کرمانشاه  در خصوص اهمیت برگزاری اجلاس استانی نماز اظهار داشت: باید نگاه  واقع بینانه و هدفمند به برگزاری اجلاس استانی  و شهرستانی نماز داشته باشیم . لذا با استفاده از  تجربیاتی که از برگزاری اجلاس سراسری نماز در سال گذشته داریم، امیدواریم اجلاس استانی سال جاری هم به به همت مسئولین استان به بهترین شکل ممکن برگزار شود.

علی مولوی در ادامه ضمن بیان و تشریح بیشتر دستور المل های مربوطه ، از حاضرین خواست تا نهایت سعی و تلاش خود را بکار برده ، در جلسات آتی حضور فعال داشته و ازاین طریق بتوانیم با ارائه برنامه های مفید و مثمر ثمر نتیجه خوبی را بدست بیاوریم تا مرضی رضای خداوند قرار گیرد .

وی افزود: در هرجلسه ما گزارش کامل و مکتوب جلسات را مثل گذشته هم به ستاد استان و هم وزارت خانه متبوع ارسال می کنیم.

درادامه  روسا و  نمایندگان دستگاه های فرهنگی در خصوص اجرای برنامه های مرتبط با اجلاس سراسری نماز بحث و تبادل نظر کردند و در پایان نیز تصمیماتی بعنوان مصوبه جلسه  اتخاذ شد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا