مرکزیمهدویت

دوره آموزش تربیت مدرسین بومی نماز و مهدویت در مرکزی برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی بنیاد حضرت مهدی موعود(عج) استان مرکزی، جلسه ای به منظور برنامه ریزی برای برگزاری دوره آموزش تربیت مدرسین بومی با موضوع نماز و مهدویت از میان مربیان و معلمان آموزش و پرورش روز پنج شنبه ۲۴ فروردین ماه با حضور حجت الاسلام علی رودبارانی مدیر ستاد اقامه نماز و بنیاد حضرت مهدی موعود(عج) استان، مریم صالحی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان، حجت الاسلام احمد اناری کارشناس فرهنگی و آموزشی ستاد اقامه نماز استان، حجت الاسلام مصطفی شریفی کارشناس فرهنگی و آموزشی بنیاد حضرت مهدی موعود(عج) استان در محل دفتر معاون آموزش ابتدایی برگزار شد.

حجت الاسلام رودبارانی در این جلسه ضمن تسلیت ایام سوگواری مولی الموحدین حضرت امیرالمومنین علی (ع) گفت: یکی از مهمترین عوامل موفقیت در زمینه ترویج فرهنگ نورانی مهدویت و نماز در استان توجه به آموزش و تربیت مربیان و اساتید بومی در استان و استفاده از ظرفیت آنها در برنامه های مختلف می باشد.

وی افزود: ما می توانیم با برگزاری دوره های آموزشی، مباحث مهدویت و نماز و فرهنگ انتظار را اقشار جامعه به ویژه خانواده ها را با استفاده از اساتید بومی و توانمند ترویج دهیم و باید کاملا آن را جدی بگیریم.

مدیر بنیاد حضرت مهدی موعود(عج) استان مرکزی گفت: با توجه به ضرورت اجرای دوره های آموزشی برای اساتید و مربیان بومی و توسعه کارهای فرهنگی در جامعه و در بین جوانان و نوجوانان، ترتیبی اتخاذ شود تا دوره های آموزشی بیشتری برای تقویت بیش از پیش فرهنگ مهدویت و نماز در دستور کار قرار گیرد.

رودبارانی افزود: توسعه و ترویج فرهنگ نماز و مهدویت، جامعه را به سمت و سوی انتظار سوق می دهد، لذا باید تلاش خود را مضاعف کنیم که فعالیت های فرهنگی گسترده ای در این زمینه انجام شود تا به آثار و برکات زیادی در دوران غیبت دست یابیم.

دوره آموزش تربیت مدرسین بومی با موضوع نماز و مهدویت در استان مرکزی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا