سیستان و بلوچستان

دوره آموزش نماز و مهدویت ویژه امامان جماعت دستگاههای اجرایی در زاهدان برگزار شد

دوره آموزشی نماز و مهدویت ویژه امامان جماعت روحانی دستگاه های اجرایی با همکاری بنیاد حضرت مهدی موعود(عج) و با حضور استاد حوزه و دانشگاه حجت الاسلام والمسلمین کفیل در استان سیستان و بلوچستان ی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سیستان و بلوچستان، دوره آموزشی نماز و مهدویت ویژه امامان جماعت روحانی دستگاههای اجرایی مورخ نهم تیرماه، با همکاری بنیاد حضرت مهدی موعود(عج) و با حضورحجت الاسلام والمسلمین کفیل استاد حوزه و دانشگاه، در سالن اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی برگزار شد.

دوره آموزشی ائمه جماعات روحانی
دوره آموزشی ائمه جماعات روحانی

سنجرانی مدیر ستاد اقامه نماز استان اظهار کرد: این دوره در راستای گسترش فرهنگ نماز و مهدویت در سطح  ادارات و دستگاه های اجرایی استان  با هدف دعوت کارکنان به‌ ویژه نسل جوان به نماز و مبانی مهدویت برگزار شد.

وی بابیان اینکه این دوره با حضور حجت‌الاسلام محمدصادق کفیل از اساتید برجسته حوزه نماز و مهدویت قم برگزار شد تصریح کرد: در این دوره بیش از ۵٠ نفر از طلاب و روحانیون مبلغ و ائمه جماعات دستگاه های اجرایی استان حضور داشتند.

 سنجرانی یادآور شد: در این دوره یک روزه مباحث و موضوعاتی پیرامون دو موضوع مهدویت و نماز توسط اساتید برجسته مطرح شد که این مباحث در ایام ماه محرم سال جاری ویژه کارکنان و خانواده ها و طرح اوقات فراغت دانش آموزان و جوانان در سطح کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد مورداستفاده قرارگرفته و همچنین به نسل جوان منتقل خواهد شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان با اشاره به اینکه گواهینامه معتبر آموزشی مهدویت و نماز از سوی ستاد مهدویت و نماز صادر خواهد شد، ابراز کرد: بهره‌گیری از ظرفیت طلاب و روحانیون وائمه جماعات دستگاه های اجرایی در راستای توسعه و تعمیق فرهنگ مهدویت و نماز در سطح جامعه به‌ویژه انتقال فرهنگ نماز و مهدویت به نسل جوان و همچنین بهره‌گیری از ظرفیت اساتید مجرب در این حوزه ازجمله اهداف برگزاری این دوره آموزشی است.

سنجرانی در پایان خاطرنشان کرد: در طول سال جاری در راستای سیاست‌های ستاد اقامه نماز و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)  و برنامه‌ریزی صورت گرفته، برنامه‌ها و نشست‌های متعددی در حوزه نماز و مهدویت در سطح  استان برگزار خواهد شد.

دوره آموزشی ائمه جماعات روحانی
دوره آموزشی ائمه جماعات روحانی
دوره آموزشی ائمه جماعات روحانی
دوره آموزشی ائمه جماعات روحانی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا