اخبارکرمان

جلسه سه گانه شورای اقامه نماز،عفاف و حجاب و امر به معروف و نهی از منکر در کرمان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمان ،صبح روز دوشنبه اول آبان ماه جلسه سه گانه شورای اقامه نماز،عفاف و حجاب و امر به معروف و نهی از منکر در کمیته امداد امام خمینی (ره) کرمان برگزار شد.

در این نشست یک ساعته حجت الاسلام عربپور، امام جمعه موقت و رئیس شورای اقامه نماز استان کرمان در دیدار با مدیر کل و اعضای شورای سه‌گانه اقامه نماز، حجاب و عفاف و امر به معروف و نهی از منکر کمیته امداد استان کرمان عنوان کرد: کمیته امداد استان کرمان جزء دستگاه های برتر در حوزه نماز است، نماز جماعت کمیته امداد کرمان در دوران کرونا مثال زدنی و به عنوان یک الگو به دیگر سازمان ها نیز ارائه شد.

 مدیر ستاد اقامه نماز استان کرمان در ادامه افزود: کمیته امداد به لحاظ جامعه هدفی که تحت حمایت دارد وظیفه سنگینی بر عهده آن است و این موضوع زحمت امدادگران این نهاد را دو چندان می کند.

وی همچنین اظهار خورسندگی کرد و گفت:به نوبه خودم افتخار میکنم کمیته امداد در بحث عفاف و حجاب و نماز همیشه پیشقدم بوده است.

عربپور ادامه داد:نماز اثرات مهمی در زندگی دارد که آرامش، برکت، تعهد آمیزی و انضباط از جمله این اثرات است و اگر همه ادارات در بحث انجام فریضه نماز مانند کمیته امداد عمل و دستورات الهی را رعایت کنند جامعه اصلاح می شود.

مهدی عربپور تشریح کرد: هر قدمی که برای نماز، حجاب و عفاف و امر به معروف و نهی از منکر بر میداریم مورد توجه خداست و هر عملی که انجام می‌دهیم یک عکس العملی دارد که نتیجه عمل ماست.

جلسه شورای اقامه نماز،عفاف و حجاب و امر به معروف و نهی از منکر در کمیته امداد امام کرمان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا