کرمان

نماز وحدت بخش ادارات رفسنجان در اداره عتبات و عالیات شهرستان اقامه شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز کرمان ، همزمان با حلول ماه ذی الحجه نماز وحدت بخش ادارات در روز دوشنبه مورخ بیست و یکم خرداد ماه به میزبانی عتبات عالیات شهرستان رفسنجان و با حضور فرماندار، معاون فرماندار، دبیر ستاد اقامه نماز و سایر مسئولین ادارات برگزار شد.

پس  از این آئین، هاشمی رئیس عتبات عالیات از حضور مسئولین در نماز تقدیر کرد و خلاصه ای از کارهای انجام گرفته در این ستاد را شرح داد.

سپس حجت الاسلام حسینی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان ضمن تشکر از مدیر مجموعه  گفت: کسانی که در این ستاد مشغول به فعالیت هستند با عشق به ائمه اطهار کار می کنند و توانستند کار های بزرگی را در این زمینه انجام دهند.

وی اربعین را راه متصل کردن ما به امام زمان (عج) عنوان کرد و حدیثی از امام حسن عسکری (ع) را در همین رابطه بیان داشت که می گوید: مومنین پنج نشانه دارند؛ اول پنجاه و یک رکعت نماز واجب و مستحبی در روز باید خوانده شود ، دوم اینکه انگشتر عقیق در دست راست داشته باشد به هنگام نماز ، سوم، گفتن بلند بسم الله الرحمن الرحیم در نماز ها است ، چهارم،گذاشتن پیشانی بر خاک که این باعث می شود انسان به خدا نزدیکتر شود و در آخر رفتن زیارت اربعین که این چند کار از نشانه های مومنین شیعه است.

دبیر ستاد اقامه نماز در پایان اشاره ای به انتخابات داشت و گفت:باید برای نشان دادن اقتدار حکومت اسلامی همه پای صندوق رای بیایند و فرد اصلح را انتخاب نمایند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا