اخبارکرمان

نماز وحدت بخش ادارات در کرمان اقامه شد

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان: نماز وحدت نشانه این است که همدلی و یکپارچگی در بین مدیران زیاد شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمان، ظهر روز دوشنبه هفدهم مهرماه نماز وحدت بخش ادارات شهر کرمان به امامت نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان و با حضور مدیر ستاد اقامه نماز و کارشناسان ستاد، معاونین استانداری کرمان و مدیران ارشد استان در محل نماز خانه اداره کل استاندارد کرمان اقامه شد.

در این آیین بعد از اقامه نماز ظهر و عصر، بسیج مدیر کل اداره استاندار ضمن خوش آمدگویی گزارشی از وضعیت نماز اداره استاندار ارائه کرد.

حجت الاسلام علیدادی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان در ادامه ضمن تشکر از مدیر کل استاندارد، مدیر ستاد اقامه نماز و مدیرانی که در نماز شرکت کردند گفت: نماز وحدت نشانه این است که همدلی و یکپارچگی در بین مدیران زیاد شود.

علیدادی سلیمانی درباب مدیریت موفق و  اسلامی  افزود: نکته اساسی این است که یک مدیر،کدامیک از مدیریت نفسانی یا انسانی را در مجموعه تحت امرش،اعمال می کند.مبنای تصمیم،گفتار و رفتارش نفسانی است یا انسانی که این آگاهی و مراقبت دائم نیاز دارد.

امام جمعه کرمان نمونه مدیریت انسانی و اسلامی را در رفتار سلمان فارسی متجلی داشت و گفت: سلمان فارسی وقت ورود و پایان مسئولیتش در مدائن بر اساس اصول اسلامی و به دور از آلودگی به دلبستگی ها و وابستگی های مادی صورت پذیرفت.

اقامه نماز وحدت بخش ادارات شهر کرمان

اقامه نماز وحدت بخش ادارات شهر کرمان

اقامه نماز وحدت بخش ادارات شهر کرمان

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا